Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Londonimagyarok.hu szállásaiva...

Londonimagyarok.hu szállásaival kapcsolatban van vkinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
2014. aug. 10. 12:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyik ismerősöm a londonimagyarok segítségével szerzett lakást. 1 napot sem élt a szobában amit adtak, mert borzalmas volt. Egy régi lepukkant házban 7-ed magával kellett volna osztozkodnia 3 szobában. Elég rossz környék, tele csótánnyal. Tiszta penész volt, és dohos az egész. Csak némi fenyegetés hatására adták vissza neki a kauciót.


Jó tanács:

Ha ki arasz jönni Londonba vagy bárhová Angliába, akkor keresd meg saját magad a szállásodat. Legalább olyan szállásod lesz amilyet akarsz, és neked sem kerül nehezebb feladatba. Szobát bármikor tudsz bérelni.

2014. aug. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Laktam náluk egy szobában 2 hónapig, kezdésnek teljesen jó. Persze nem álomszoba, de legalább kapsz hivatalos lakcímigazolót, amivel könnyebb bankszámlát nyitni. Ezután elköltöztem tőlük, majd ismét náluk kötöttem ki, de ezúttal már egy studó lakást béreltem tőlük, korrekt áron, hivatalosan. 2 évig laktam a studió lakásukban, ezután kaptam tőlük referenciát, mellyel már bármelyik angol agency is ad ki lakást. A szobáik nem valami nagy szám, de a kis garzon lakásaik szerintem jók.
2014. aug. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És náluk előre kell már pénzt adni vagy csak a szoba megtekintése után?
2014. aug. 10. 16:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Regisztrációs díjat fizetsz. Az érkezésedkor elérhető szabad szobákat végig nézheted, és amelyik tetszik, az lesz a tiéd, szerződést csak ezután köttök. 1 hét lakbér+2 hét kaució kell beköltözéskor. Angol lakás es szoba kiadók 1 hó+1hó-t kérnek.
2014. aug. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!