Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Klubpont Kft. Mit lehet tudni...

Klubpont Kft. Mit lehet tudni róluk? Sürgős-fontos!

Figyelt kérdés

Túl szép állításokkal kecsegtetnek ahhoz, hogy igaz legyen. A szüleim már évek óta próbálnak megszabadulni a feleslegesen rájuk sózott üdülési jogaiktól, és persze a nevezett cég megoldást kínál. Természetesen jó kis előzetes fizetési kötelezettség fejében. A saját szüleim nem hallgatnak az észérvekre, így keresek valami bizonyítékot, hogy meggyőzhessem őket, megint csak a pénzükre utaznak... Személyes tapasztalatok érdekelnek, esetleg hivatalos infók róluk, bármi.

Köszönöm előre is.



2014. aug. 25. 18:11
 1/2 anonim válasza:
Én is voltam a Klubpont Kft előadásán. Kötöttem velük szerződést. Semmi extra, kaptam egy csomó kreditet, amit elkölthetek kedvezményre. Van egy csomó utazós termékük, meg festék, meg még néhány dolog. De nekem az utazás volt érdekes. Az rendben van. Azt tudja a Klubpont Kft biztos, mert próbáltam.
2014. dec. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
3 éve próbálom eladni az üdülési hetem, de reménytelen. Hirdetve volt mindenhol. Én is voltam előadáson és tagja is vagyok. Arra használom, hogy üdülhessek. Elég sok helyre el lehet jutni velük.
2014. dec. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!