Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nekem járna valamilyen támogatás?

Nekem járna valamilyen támogatás?

Figyelt kérdés
Szóval Pesten lakom de még otthonra vagyok bejelentve, Debrecenbe. Havi 26 napot dolgozom de nem elég a fizetésem arra, hogy életem is legyen. Ezek mellett nem vagyok bejelentve sem (se tb se nyugdij, semmi) csak ilyen alkalmi munkára de ott is csak 15 nap egy hónapra.. Nem tudom tudnék valami támogatást pályázni? Egyik ismerősöm dolgozik egy 20 napot, szerződése van meg mindene és havi 100rugó lakhatási támogatást is kap fél évig ami eztán csökken.. Hát neki bejött, nekem ezt nem lehet elintézni, de valamire szükségem lenne mert kb éhenhalok mire a számláimat kifizetem..
2014. aug. 25. 21:06
 1/9 anonim ***** válasza:
26%
Illegalisan dolgozol, es meg tamogatast is akarsz...? Ugye viccelsz.
2014. aug. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%
Mi lenne, ha ezerrel keresnél más fajta munkát? Azért Pesten lehet találni a jelenleginél valamivel jobbat.
2014. aug. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
40%
Igen, a NAV szívesen adna neked támogatást járulékfizetés formájában, de a munkaügyi hivatalnál is van lehetőséged, csak menj be és meséld el nekik a dolgot.
2014. aug. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a szarkasztikus valaszokat, orulok hogy nektek jobb sors jutott gondolvan ha a ti szemetekbem az en nyomorom ennyire poenos:)
2014. aug. 26. 02:02
 5/9 anonim ***** válasza:
66%
Nem poénos, azonban mégis milyen jogon várnál el bármiféle segélyt úgy, hogy feketén dolgozol? Mire fel várod el az államtól hogy segítsen, ha te arra se vagy méltó hogy adót, járulékot fizess?
2014. aug. 26. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Te hatalmas barom mit nem ertesz azon hogy a fonokom nem jlent be mert ezen is sporolni akar? Gondolkozzal mar el magadon nem igazan az en valasztasom h nem vagyok bejelentve te idiota
2014. aug. 26. 15:03
 7/9 A kérdező kommentje:
Jovedeki adot meg kenytelen leszek fizetni de ne zavarjon
2014. aug. 26. 15:04
 8/9 anonim ***** válasza:
57%
Te meg azt értsd meg, hogy a feketemunkának vannak olyan árnyoldalai, hogy ha a főnök vétséget követ el ellened akkor nem reklamálhatsz és például ilyen támogatásokat sem tudsz ígényelni.
2014. aug. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
79%

Van támogatás, igen szép összeggel. De, sajnos a feltételeknek meg kell mindenben felelni. Ezek között van, hogy bejelentett munkaviszonyod legyen. Próbálhatnál másik állást keresni talán.

[link]

2014. aug. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!