Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van lehetőség élni valamilyen...

Van lehetőség élni valamilyen vissza nem térítendő állami támogatásra ebben az esetben?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok nőtlen, most készülök lakást vásárolni Budapesten a III. kerületben, nem hitelre, egyben kifizetem az egészet, ez lesz az első lakásom. Ebben az esetben van lehetőség valamilyen vissza nem térítendő állami támogatásra, mint első lakást vásárló, vagy akár a korom miatt, illetve ha van hol lehet ezzel kapcsolatban érdeklődni?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2013. márc. 3. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
nem sül le a képedről a bőr, segílyt kérni mikor van pénzed lakást venni Budán? Hihetetlen komolyan mondom....
2013. márc. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló. Mivel megadtam a tiszteletet azzal, hogy kulturáltan kérdeztem, szeretném kérni, hogy kulturáltan válaszoljon, aki ebben illetékes. Igen van rá pénzem, de nem ez volt a kérdés lényege, nem segélyt kértem, hanem ha van valami támogatás abban az esetben nyilván azt igénybe venném, ha jár, így maradna pénz pl. bútorokra ...
2013. márc. 3. 21:02
 3/6 anonim ***** válasza:
66%

ha nincs elég pénzed bútorra, akkor vegyél kisebb lakást, vagy vegyél fel kölcsönt.


megadtam a tiszteletet. ha elküldtelek volna valamelyik szülőd irányába, akkor beszélhettünk volna arról, hogy nem adtam meg.


Gondolkozz kicsit!

A segélyek, támogatások nem arra vannak, hogy azoknak segítsenek akiknek amúgy is van pénzük, hanem azoknak akiknek NINCS. vágod?


Veszek majd egy Audi-t pár milláért és megkérdem, hogy jár e rá támogatás, mert nincs pénzem beszerelhető tv-kre.

2013. márc. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem ilyen nincs.
2013. márc. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kedves Kamumail! Én sem akartam fellengzősködni, csak szimplán kíváncsi vagyok, mivel ha hitelt vesz fel valaki ott van lehetőség, állami kamat támogatásra. Vannak az állami kamattámogatott lakástakarékok is, gondoltam, ha egy összegben vásárol az ember, akkor is van valami lehetőség, mert régebben volt ilyesmi, hogy támogatás első lakás vásárlására fiataloknak.
2013. márc. 4. 10:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Továbbra se érted a támogatások és segélyek lényegét az a gond.
2013. márc. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!