Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ez az oldal átverés?

Ez az oldal átverés?

Figyelt kérdés
[link] jó pénzt adnak de tényleg adják vagy átverés mint sok más ilyen ,véleménye valakinek?
2014. aug. 29. 02:01
 1/3 A kérdező kommentje:
Ha jól értelmezem akk csak a a hónap 15. és 30 napján fizetnek?
2014. aug. 29. 02:17
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem gondolod, hogy ennél hasznosabb tagja is lehetnél a társadalomnak? Mit mondasz majd az unokádnak? Jaaaa, hogy "nem, kicsim, az én életem jelentéktelen volt. Nem segítettem senkinek, nem hoztam létre semmi értelmeset, az időm nagy részét azzal töltöttem, hogy klikkelgettem az egérrel..." :/


Tényleg fizet, de könyörgöm, értékeld kicsit többre magad, mint amire ők értékelnek téged!

2014. aug. 29. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

17 éves vagyok nincs munkám szüleim földművesek nekik segítek itthon + suliba járok és azért kéne ez a szar mert a barátnőm szeret lol ozni ás szeretnék neki pár skinnel kedveskedni és ezzel tudok annyi paypal dollárt szerezni ami elég ehhez, mert sajnos nem pénzben úszok és nincs keretem ilyenre költeni.


De azért köszi a választ ment a pacsi :)

2014. aug. 29. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!