Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Itthonról hogyan kereshetek...

Itthonról hogyan kereshetek pénzt?

Figyelt kérdés

Azt utálom a gugliba is, hogy amikor ugyanerre a kérdésre rákeresek, kiadja azokat a pénzlehúzó kattintós, fogadós, nagy rakás időzabáló és pénzzabáló oldalakat, amikre nem vagyok kíváncsi. Ez nem tisztességes munka!


Arra a kérdésre viszont, hogy némi munkával hogyan kereshetek pénzt, kb. 1 találat volt a millió közül.


Példákkal szeretném feltenni a kérdésemet (úgy érzem így egyszerűbb). Olvastam, ha a youtubenál partnerkedsz, akkor x idő múlva lesz egy kis profitod. Ehhez viszont olyan videókat kell feltöltened, amire kapnak a népek. A videókra pedig időt kell szánni.


Az egyik ismerősöm apja otthon dolgozik, modellezik a számítógépén, és ezért kapja a pénzt. Na most én pont olyan suliba járok, ami modellezni tanít, és remélem már nem nehéz kitalálni, hogy mire akarok kilyukadni.


Mit kell csinálnom ahhoz, hogy egy bizonyos cégnek, vagy magánszemélyként dolgozzam itthon? Több dolog is érdekel. Modellezés, programozás, videózás, animálás, akármi amiben alkotni kell!


2014. szept. 3. 16:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Meghirdeted magad oldalakon hogy ilyet vállalsz. Csak aztán rád ne szálljon a NAV.
2014. szept. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem belefoglalni a kérdésembe, hogy gyakorlatilag az érdekelne, hogyan lehet ezt legálisan csinálni? Egyébként köszi a választ! :)
2014. szept. 3. 16:31
 3/3 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy felvesznek egy céghez távmunkában dolgozni. Valószínűleg néha be kell menni, de a munka nagyrészét otthon csinálhatod.


Esetleg projektalapon is vállalhatsz munkákat, a megkeresésre azt kell válaszolnod hogy x nap és küldöm.

Megrendeléseket úgy szerezhetsz, ha megfelelő kapcsolatokkal rendelkezel.

2014. szept. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!