Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szeretnék sok pénzt keresni...

Kocsis Izabella kérdése:

Szeretnék sok pénzt keresni egy jótékony cél érdekében. Mivel kereshetek sok pénzt?

Figyelt kérdés
Egy műtétre szoruló emberen szeretnék segíteni és 12 vagyok...tudom hogy nem lehet ilyen korban munkát vállalni de segítsetek...köszönöm!

2014. máj. 4. 21:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Esetleg valami gyűjtést lehetne szervezni, de 12 évesen ehhez még fiatal vagy.
2014. máj. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
Rengeteg felnőtt sem keres "sok pénzt", te mit gondoltál, mi majd itt feltaláljuk neked a spanyol viaszt, hogy 12 évesen sok pénzt keress? Nem letámadni szeretnének de ennyi idősen max kapcsolatokkal, vagy nagyon nagy szerencsével keresnek egy KIS zsebpénzt a korodbeliek, és az nem változtat a helyzeten, hogy jó ügy érdekében tennéd. Ez a nagy büdös valóság. Senki nem fog tudni neked olyat mondani amivel 12 évesen sok pénzt kereshetsz...
2014. máj. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tudom hogy 12 évesen nem lehet sok pénzt keresni...Ezt mindig is jól tudtam!DE segítőkész vagyok és a barátnőm is az és már megígértem annak az embernek hogy segítek rajta a barátnőmmel!!!Úgyhogy létszi ne oktass ezzel ki 2-ik válaszoló...Bocsánat hogy letámadtalak de akkor is!
2014. máj. 5. 17:27
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem haragszom, de a segítőkészségnek nem az a lényege hogy olyan dolgokat ígérsz meg embereknek amit nem tudsz végbe vinni....
2014. máj. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
de megtudom csinálni csak segítség kell hozzá
2014. máj. 5. 18:01
 6/9 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy ezt most kimondod mint egy hangzatos közhelyt, de legbelül te is tudod hogy esélytelen...
2014. máj. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
legbelül azt tudom hogy sikerülhet de ahhoz kéne pár jó HASZBOS tanács
2014. máj. 5. 19:40
 8/9 anonim ***** válasza:
Kérd meg anyukád, apukád hogy tegyenek fel neked egy lottót.
2014. máj. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat tudom hogy csak segíteni akarok de a lottó csak pénzkidobás...Bocsánat!(Megértem ha elegetek van abból hogy nem fogadok meg a tanácsotokat...:()
2014. máj. 6. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!