Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit tegyek ebben a helyzetben?

Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Szoval kezdem az elejéről

Ma kirándulás volt a suliban nem mentem el. És anyám hazajött elejinte nemvolt semmi és utána elment visszajött és én kérdezem "akkor a héten megnézzük a butorokat?" Ő nem mert nemmentem suliba azaz kirándulni-.- és elkezdett szidni.. aztán elment aludni és mondta hogy ezért ne kérjek semmit én hát ez elég bunkóság.. ő elkezd ordibáli és tiszta beteg álltalában mindig utána 2-3oraval békülés de most nem...mondta hogy koltozzek el(nemgondoltakomolyan) de én igen elmegyek otthonrol a nehéz iskola kozepén de kivel beszéljek?? Gyámügy?? Kivel? Mert mostmár sokadszorra csinálja és betelt a pohár mindig eljátsza velem de moatmár nem..utálom őt vigye el a cukorbetegsége a pherverz anyámat...-.- szoval lehet hogy a tesomhoz koltozom egy 1,5 szobás panelba (tesom és a 2kisgyerekéhez) és kéne valami munka mondjuk modellkedés csak 1baj van... nem vagyok valami "sovány" kéne valamilyen meló:( mert igy nemtudok megélni...:'( adjatok tanácsokat!!!

És anyámhoz nem megyek vissza az bisztos!!! A mocskos dolgai miatt hát ha azt valaki tudná mit művel ezen kivül mindenki elitélné és börtönbe csukatná-.-

Köszi elölre is:'( L



2014. szept. 5. 11:21
 1/1 anonim válasza:

Jesus.

Hány éves vagy?

Miért pont egyből a modellkedés? Főleg, ha nincs is meg hozzá az alkatod? És a tesód tud a kis tervedről, hogy a másfél szobás panelban tartson el még egy gyereket?

Miért nem mentél kirándulásra?

Ha te nem teljesítesz valamit, miért várod el, hogy anyukád megcsinálja, azt, amit te kérsz tőle?

És hogy tudsz olyat mondani, hogy vigye el anyukádat a cukorbetegség? Normális vagy? Hidd el, két napig bőgnél, ha kiderülne, hogy meghalt. Ne kívánj ilyet.

Mégis miket csinál, ami miatt börtönbe csuknák?

2014. szept. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!