Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mióta nem fogadja el a Paypal...

Victoria_93 kérdése:

Mióta nem fogadja el a Paypal a Maestro kártyát?

Figyelt kérdés
Igen, le van írva, hogy elfogadja, mégsem adja meg választható opcióként, mikor megpróbálok kártyát csatolni a paypal számlához. A Community Help Forum-on több ilyen kérdést is találtam, de sehol nem adtak rá megfelelő választ. Itt gyakori kérdéseken pedig mindenki állítja hogy probléma nélkül használható a Maestro kártya.

2014. szept. 7. 12:43
 1/5 anonim ***** válasza:
igen, ha a kártya alkalmas online fizetésre, ha nem, akkor nem tudod csatolni PPhez
2014. szept. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Nosco ***** válasza:
Tudomásom szerint nem alkalmas netes fizetésre! Visa és a Master card a jó! Én is ezért cseréltem kártyát még régen!
2014. szept. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Maestro van nekem is, a paypalnak semmi gondja vele.


Most meg is néztem, add credit card résznél is kiválasztható, hogy Maestro... vagy nálad mi a gond pontosan?

2014. szept. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nálam nem jeleníti meg az add credit card-nál, csak a MasterCardot. A kártyám pedig viszonylag új és sajnos fogalmam sincs róla, hogy alkalmas netes fizetésre vagy sem, újat igényelnem pedig macerás lenne, mert nem vagyok Magyarországon. Azóta utána olvastam és sok helyen láttam, hogy gond akadt a Maestroval szóval egy MasterCard lenne a legegyszerűbb. Köszi a válaszokat azért!
2014. szept. 8. 20:42
 5/5 anonim ***** válasza:
biztos, hogy abban a legördülő menüben nincs a MasterCard mellett Visa, Maestro, American Express???
2014. szept. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!