Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az aliexpress-ről rendelt már...

Az aliexpress-ről rendelt már valaki?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy tudok fizetni , utalással esetleg? Bankkártya adataimat semmikép nem adnám ki.

Vannak tapasztalatok?



2014. szept. 10. 22:20
 1/5 anonim válasza:
100%

Csak bankkártyával tudsz.

Ha nagyon parás vagy ebben, és sokat vásárolnál, akkor nyiss egy számlát csak erre, amire mindig annyi pénzt teszel, amennyiért vásárolni szeretnél.

(Én már nagyon sokat vásároltam. Ugyanolyan biztonságos mint bármely más internetes vásárlás.)

2014. szept. 11. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ott még nem vásároltam, de nekem is van internetes kártyám, így arra csak annyit rakok, amennyit elhasználok, egybként még sose volt gond, pedig sok online boltban vásároltam már.
2014. szept. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Én rendszeresen vásárolok onnan, bankkártyával. Először csak zárolásra kerül az összeg, és az eladó csak akkor kapja meg amikor te visszajelzel, hogy megérkezett az áru, és minden rendben vele, a megadott határidőn belül "open dispute" -ra van lehetőség, ami azt jelenti, hogy bizonyos okok fennállása esetén reklamálhatsz. Én amikor silány volt a minőség, vagy más probléma volt,esetleg nem érkezett meg időben, jeleztem, hogy az ár egy részét vagy az egészet kérem vissza, soha nem volt még gond.
2014. szept. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. mennyi az átfutási ideje ált?
2014. szept. 11. 09:49
 5/5 anonim válasza:
Lehetőség van különböző szállítási módra, te valasztasz. Általában a China Post ingyenes, 15-60 napos határidővel. Tapasztalataim alapján a 3 hét az átlagos. (Persze nem karácsonyi időszakban) :) 3-as voltam ..
2014. szept. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!