Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nagy baj ha már most 15évesen...

Nagy baj ha már most 15évesen házra gyűjtök?

Figyelt kérdés
tudom hogy egyenlőre hülyeség ,meg lehet sokan hülyének néznek de nemlesz örökre apu meg anyu és már most is a nyári melópénzemet mindet eltettem emelett minden kapott pénzem megy egy borítékba , egyetemre is levelezős tanfolyamra szeretnék menni hogy közbe tudjak pénzt keresni hogy egyszer szép házat tudjak építeni magamnak és a leendő családom részére :S
2008. aug. 8. 23:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
Egyátalán nem baj. Jó a gondolkodásmódod, érettebb vagy a korodnál.
2008. aug. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
96%
Szerintem jó dolog hogy gondolsz a jövőre
2008. aug. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
köszi jolesik hallani:) mert általába a velem egykorúak sőt még a nállam idősebbek is kinevetnek ezért...
2008. aug. 9. 00:14
 4/15 anonim ***** válasza:
96%
legyél nagyon büszke magadra,kevés fiatal ilyen megfontolt,előrelátó.folytasd csak tovább,csak nyerhetsz vele.:-)
2008. aug. 9. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
96%
Ne foglalkozz azokkal akik kinevetnek ezért.Nagyon jó dolog az,hogy te már most gondolsz a jövődre és a leendő családod jövőjére is.
2008. aug. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
96%
Lehet hogy aki téged kinevet,az irigykedik,mivel te ennyire előrelátó vagy,neked lesz eredménye a gyüjtésednek ,míg másoknak sokkal nehezebb lesz,nagyon nehéz ez a lakás dolog,még igy is!
2008. aug. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
74%
Egyáltalán nem baj.Nagyon jól teszed.Büszke lehetsz magadra!Akik meg kinevetnek,vessenek magukra,mikor neked saját házad lesz,ők meg az anyjukkal fognak élni 40 évesen is.
2008. aug. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
csak tudjátok sokan apuci anyuci pénzére hagyatkoznak én ezt nem tehetem meg ,csak apum keres ,anyum munkanélküli ,és hát nem élünk valami nagy lábon,a lakás is feles lesz mert van egy tesóm és másik ok a házgyűjtésre hogy majd ha lesz saját házam akkor ezt a házat kilehetne majd adni albérletbe azért a havi fizetés mellé nagyon jól jönne szerintem mégha csak eltenném aztis és valamire gyűjtenék .köszi a válaszokat!:)
2008. aug. 9. 12:18
 9/15 anonim ***** válasza:
41%
höhö, albérlet? anyádékat meg kiraknád az utcára? vagy vmi idősekotthonába? Esetleg váárod, hogy elpatkoljanak? Oké, hogy gyűjtesz, ez jó dolog, de anyádékat ki akarod paterolni?
2008. aug. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
jajj dehogy:) hát átköltöznének abba a házba ahol majd én lakok és tudnák rájuk figyelni! mert már azért nem mai gyerekek:)
2008. aug. 9. 15:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!