Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ötletek kellenének! Szereznem...

Ötletek kellenének! Szereznem kell 250 ezer forintot. Nincsenek rokonaim, a barátok, ismerősök nem tudnak segíteni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Lassan kiraknak az albérletemből, és nem is ezzel van a legnagyobb baj. Egy hete lett bejelentett munkahelyem, azelőtt alkalmi munkáim voltak csak sajnos, emiatt felhalmoztam 100700 forintnyi adósságot az albérletemen. A főbérlő ugyan mindent kifizet, de jövő szerdáig van haladékom, hogy fizessek. Emellett valakinek vettem ajándékba telefont, ami az én nevemen volt. Előfizetéses, ami nem lett rendszeresen rendezve, éppen ezért most énrám vernek 88000 forintnyi adósságot, amit, ha nem fizetek ki, már a börtönbüntetés a kilátás. Mit tegyek? Honnan juthatnék 250 ezer forinthoz?? Már az összes lehetséges helyen igényeltem hitelt, de mindenhol elutasítottak, mert ugye egy hete vagyok bejelentve. Már nem tudom, mihez kezdjek, az öngyilkosságon gondolkodom, ami persze nem megoldás, de az sem, ha éhenhalok, és ráadásul egy híd alatt, magányosan, fagyoskodva. Ismerősökhöz nem mehetek lakni, a közelebbi ismerőseim mind a szüleikkel laknak, ráadásul legtöbben sokkal messzebb a munkahelyemtől, ahová így is kényes bejárni. Kérlek, adjatok ötleteket, hogyan tudnám ezt megoldani!! Előre is köszönöm!!


21/L



2014. szept. 17. 18:33
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Már azon is gondolkoztam, hogy prostituálom magam, vagy uzsoráshoz fordulok. A prostitúciót azért nem vállalnám be, mert normális, komoly kapcsolatom van, és ugye egyszer minden kiderül. Nem szeretném, ha rámenne a mostani, vagy egy későbbi kapcsolatom. Uzsorást pedig nem ismerek sajnos.
2014. szept. 17. 18:37
 2/15 anonim ***** válasza:
Hát ennyi pénzt nem lehet csak úgy leszakítani 7nap alatt.Ma megnyerem a skandi 7-et küldök neked ennyit.De csak most és többet soha:)ha ez ilyen könnyen menne, egy zseniális ötlet ,senkinek nem lenne anyagi gondja.Van barátod?add el ha jó pasi megfizetik az öreglányok:)
2014. szept. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Uzsorást én sem ismerek,de eszedbe se jusson.Na akkor tuti neked véged.könnyen lesz a 250ezerből sok millió.
2014. szept. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
20%
Kezdj el dolgozni, csak egy biztos állásba tudsz kapaszkodni, kérj haladékot, kell 2-3 év míg kimászol az adóságokból, de muszáj lesz elmenned dolgozni, hogy ki tudd fizetni a tartozásaid, más nem fog neked tudni ebbe segíteni.
2014. szept. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Dehogy adom el a barátomat :D Amúgy sem hiszem, hogy az öreglányok buknának rá, más típust szeretnek azok is. Már egyszerűen nem tudom, mihez kezdjek. A főőbérlőm azt mondta, az is elég, ha 50ezret kifizetek jövő héten, a többit meg majd október vége felé. De így is nehéz, mert 50 ezret sem tudok kölcsön kérni sehonnan...
2014. szept. 17. 18:44
 6/15 A kérdező kommentje:
Dolgozom, de írtam is. Nincs két három évem rendezni az albérletes adósságomat, mert nem tudok hova menni lakni. Tehát muszáj ezt az albérletet megtartanom valahogy.
2014. szept. 17. 18:45
 7/15 anonim ***** válasza:
Barátod nem tudja megoldani? Nincs pénze?
2014. szept. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
'hazárd játékok'
2014. szept. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nincs se pénze, se munkája...Májusban végzett a sulival, még nem akar dolgozni menni, és így segíteni sem tud.
2014. szept. 17. 19:03
 10/15 anonim ***** válasza:
Diákhitel.
2014. szept. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!