Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha egy üzletben bankkártyával...

Ha egy üzletben bankkártyával fizetek, de pl rossz kódra emlékszem vagy valamiért nem tudok vele fizetni, utána még fizethetek készpénzzel?

Figyelt kérdés
Tudom buta kérdés de először fogok kártyával fizetni es kicsit Félek. Szoval ha valamiert nem jon ossze, nem , visznek majd el' engem, ugye?:D Köszönöm a válaszokat! :) 15L
2014. szept. 22. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:
persze.
2014. szept. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem lesz baj, tudsz utána készpénzzel fizetni. És nem fogják rád hívni a biztonságiakat, sokszor előfordul hogy nem fogadja el a kártyát a gép, szinte hétköznapi.
2014. szept. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat!!:)) Ment a zöld kéz. ;)
2014. szept. 22. 21:26
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem pont a legutóbb volt, hogy a kártyán nem volt elég pénz, de nálam sem volt annyi kp, hogy egybe kitudjam fizhetni, így megkértem az eladót, hogy felezze el. Egyik részét kártyával a másikat kp-ban fizettem :).


Sőt nem egyszer volt már, hogy rossz kódot ütöttem be, de aztán simán lehet próbálkozni :).

2014. szept. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :))
2014. szept. 23. 08:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!