Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Amikor rossz buszra szálltam...

Amikor rossz buszra szálltam fel és szóltam a sofőrnek, hogy hogy utána hazahozott a saját településemre?

Figyelt kérdés

Észrevettem hogy nem a jó busz miután elkanyarodott másfelé, előrementem szólni a sofőrnek, és miután a végállomáson letette az utasokat, nem akarta, hogy leszálljak és várjak egy buszra ami a jó helyre megy, hanem ragaszkodott hozzá, hogy ő vigyen el a saját településemre.

Persze nem baj, így mégiscsak előbb hazajutottam, de ennek mi oka lehetett, ilyen esetben neki kötelessége elvinni az utasát a jó helyre, vagy csak rendes volt?


2014. aug. 7. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Rendes volt.

Pesten is néha előfordul velem, hogy a Nagykőrösin látom hogy jön a busz, aztán látom, hogy garázsmenet, és mégis megáll, és megkérdezi, hogy merre megyek, és ha pont afelé amerre ő, akkor elvisz egy darabon.

Vannak rendes sofőrök, örülni kell nekik:)

2014. aug. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Baromi jó fej volt veled - hivatalosan le kéne szállítani téged, ha nem arra az útra szól a bérleted (mármint ha nem helyi járatról van szó).
2014. aug. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kérdező, biztos jó csaj vagy. :)
2014. aug. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Rendes volt.
2014. aug. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy tanács: sose írjátok le pontos helyszínnel, időponttal, járatszámmal azt, hogy ki, mikor volt rendes veletek! (nem büntetett meg a kalauz, engedett a sofőr jegy nélkül utazni, nem a megállóban tett le, hanem ott, ahol kérted, letért az útvonalról, stb) Az állásáról van szó.

Volt már rá példa, hogy emiatt a cég rászállt az alkalmazottjára, és megbüntette. Egy videó kikerült arról, hogy a 2-es metrón az egyik vezető használja az egyedi ajtónyitást az egyik Alstomon. A feltöltő leírta a leírásba a pontos dátumot, és időpontot. Ez alapján valamelyik élettelen spicli jelentette a BKV-nak, és megbírságolták a metróvezetőt keményen.

2014. aug. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!