Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 60 dkg levélnél mennyibe...

60 dkg levélnél mennyibe kerül az utánvételes postázás?

Figyelt kérdés
Sehol nem találom a neten, a posta díjszabásán nem tudok kiigazodni. Köszönöm
2014. szept. 27. 07:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Levelet miért kell utánvétellel feladni? Amúgy az utánvét drága 1400 Ft minimum.
2014. szept. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
OK, pontosítok, levélpostai küldemény, tehát nem csomag. Amúgy köszönöm a választ, kb 2000 Ft-ra saccolom, de ez a bosszantó, hogy csak saccolgatni lehet, mert sehol nem találok egy erre vonatkozó konkrét adatot. :(
2014. szept. 27. 13:23
 3/16 anonim ***** válasza:
2014. szept. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszi, ez nekem is megvan, de akkor sem tudom mit nézzek rajta?! Talán a "címzett fizet" lenne, de ezt csak az üzleti psotacsomagnál írják, a leveleknél nem. Szóval ebből én nem jövök rá. Ha valaki igen, akkor írja már le, hogy mennyi!
2014. szept. 29. 15:03
 5/16 anonim ***** válasza:

Levél 750g-ig 735 Ft

Utánvétel 350 Ft

------------------

Összesen 1085 Ft


Ez komolyan problémát okoz?

2014. szept. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Bocsánat, de tényleg nem látom, hogy hol van ez a 350 Ft abban a táblázatban? Ilyen szót sem látok, hogy utánvét. Biztosan vak vagyok, már sokszor átnéztem, de nem látom. :(
2014. szept. 29. 20:24
 7/16 A kérdező kommentje:
És mivel egyedül te válaszoltál, ezek szerint másnak sem nyilvánvaló, vagyis senki sem tudja. :(
2014. szept. 29. 20:27
 8/16 anonim ***** válasza:
Ctrl + F a keresés, beírtam hogy utánvét és oda ugrott...
2014. szept. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm, így megtaláltam, csak a nemzetközi díjaknál van. Ezek szerint külföldre is ennyibe kerül és belföldre is. De akkor sem értem miért a nemzetközi díjszabáshoz tették.
2014. szept. 30. 12:15
 10/16 anonim ***** válasza:

Raptoid tudós 3 nevű felhasználó válasza: "Ctrl + F a keresés, beírtam hogy utánvét és oda ugrott..."


Odaugrott, csak éppen rossz helyre ugrott, mert ha jobban megnézed, az CSAK a külföldre irányuló küldeményekre vonatkozik, a belföldire NEM.


A kérdező meg belföldre akar postázni, nem külföldre, ez két külön dolog.


Akkor mondanám a helyes választ:


"Árufizetés" néven kell keresni a táblázatban.

Én most küldtem el postán utánvéttel egy levél méretű küldeményt; CSAK üzleti postacsomagként vették fel, annak a díjszabásával. Levélküldeményt sajnos NEM lehet utánvéttel feladni, és közönséges postacsomagot sem, csak üzleti postacsomagot. 2060 forintot fizettem érte.

(Tehát a kérdezőnek igaza volt, 2000 forint körül van.)

2014. okt. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!