Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nem reklám célból, de valaki...

Nem reklám célból, de valaki megtudná mondani milyen MLM rendszer az a 3UpNext? Csak annyi infót tudok róla, hogy 2,5 euró a belépő, de hogy jobban érdekelne, hogy megbízhatók e és főként, hogy milyen a marketing rendszere.

Figyelt kérdés

2014. szept. 28. 16:08
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
hogy milyen? semmilyen! 2,5 €-t fizetsz, majd neked is rá kell szedned embereket, hogy fizessék be. mindenki az alatta lévő pénzét kapja meg, eladás semmi, mert nem árulnak semmit. palimadarakat keresnek, akik fizetnek 2,5 €-t. Ha 1000-2000 embert találnak, már jól jártak.
2014. szept. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Amúgy nekem is valami ilyesmi sejtésem volt, mert elég gyanús, hogy a google csak a reklámvideót hozza, és semmi infót nem lehet tudni róluk.
2014. szept. 29. 09:45
 3/61 Szuts Janosne ***** válasza:
31%

Sziasztok! Van hivatalos tajekoztato, hihatalos weboldal, jogszabalyi kornyezet! En bereggeltem 2 hete, es nagyon jol erzem magam ott.

Lattam ,hogy a hozzaszolo ezt irta:"Ha 1000-2000 embert találnak, már jól jártak."

Kik jarnak jol?? Ra kell szedni embereket?Nincs mogotte termek? Szeretnem megkerdezni a kedves kommentelot, hogy tisztaban van e a rendszer mukodesevel? meghallgatott e egyetlen tajekoztatot? feltette e a kerdeseit nyilvanosan ott es akkor? Tudni kell,hogy a tisztesseges online uzletben dolgozni kell, munka nelkul nem adnak semmit,es igen is kell befektetesis(2.5 euro egy uzlet elinditasahoz nevetseges osszeg)Talan azert ketelkednek emberek, mert ahol 50-100 ezrekkel kell beszallni,egybol megteszik,mert nagyot igertek nekik munka nelkul. Az MLM rendszerben igen is tovabb kell adni a lehetoseget masoknak,beszelni kell rola(kulonben honnet tudnak?)En merem vallalni a nevem,az arcom, a pay pal szamlam. Ha valakit becsapnek,akkor magamat is becsapnam!!! En ebbol indulok ki.Sot fel merem ajanlani azt is,hogy ha valaki tisztessegesen dolgozik,es egy het utan nincs eredmenye vissza adom a 2.5 eurojat.Amugy azt vettem eszre, hogy mas MLM rendszer dolgozoi szoktak negativ kommenteket irni,mindenfele alca moge bujva, mert latjak,hogy rengeteg embert erdekel egy jo lehetoseg.Rivalist latnak!!! En azt javaslom kedves kerdezo,hogy regisztralj be nyugodtan, (ne fizesd be a 2.5 eurot) tanuld a rendszert, figyeld az embereket akik mar dolgoznak, kerdezz, es ha megtapasztaltad milyen csapatban is vagy utanna donts. De megkereshetsz engem is , regisztracio nelkul, es minden kerdesedre valaszt adok.Nem azert,hogy hozzam regisztralj.Csupa azert,hogy tisztan lass.

2014. okt. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:

Kedves Szutsné. Mégis mi a termék? Mert termétek sehol sem találni. Mindenhol csak az üzleti prezentáció van.

A modern piramisjátékokban csak áltermékek vannak. Attól még nem lesz MLM, hogy valami kamu terméket árulnak. Lásd Zeekrewards, ott is csak kamu termék volt. Jól be is fürödtek vele. Pont az a vonzó benne, hogy csak kevés pénzt kell befizetni, ezért a sok balek be is fizeti. Aztán persze lesznek olyanok akik jól megszedik magukat, de 1-2 éven belül elfogynak a lúzerek és összedől a piramis. 2.5EUR-ért meg senki nem fog perelni, de ha elég sokan fogják elbukni ezt a pénzt, akkor páran jól járnak vele, akik felülre kerültek.

2014. okt. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
Az kimaradt, hogy normális terméket sehol sem találni, csak ilyen e-book baromságot kap az ember a pénzéért. Tipikus álMLM vagyis piramisjáték az egész. A lúzerek úgyis kifizetik a 2.5EUR-t és elég sokan lesznek.
2014. okt. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 Szuts Janosne ***** válasza:
0%

Koszonom a valaszod, de nem ertem. Ugy latom te oktatsz ki a rendszerrol, ami nem is lenne baj, mert hat ugye mindig lehet uj dolgokat befogadni. DE egy apro hiba azert van. Tudod,hogy epul fel a rendszer? Hany ember van egy egy csoportban? Vegighallgattal egy tajekoztatot? A valaszodbol egyertelmuen kiderul,hogy nem.Tudom a tipikus valaszod,az lesz ,hogy mert engem nem erdekel bla.bla bla.

Ha feltesz,egy "normalis ceg" hirdetest a netre,o sem irja ki az osszes munkava kapcsolatos infot. El kell menni szemleyes interjura,es elmodjak ,hogy mi a teendo. Nalunk is igy mukodik.Hirdetunk,es akit erdekel az tajekoztatva van mindenrol.A rendszerrol, a termekekrol,a munka meneterol.

Azt irtad akik felulre kerultek..hm..milyen felulre?es hogy kerultek oda?mi tud osszedolni azonkivul,hogy eloszeretettel hasznalod a piramis szot.Hogyan tudjak elbukni a penzuket az emberek? Nagyon erdekel ezekre a valasz

2014. okt. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:

Túl régóta nézem az ilyen friss piramisjátékok vergődését, hogy el tudjam dönteni, hogy mi is az valójában, egy biztos, hogy nem MLM. Nem mellesleg az összes mégegyszer, hogy értsd, az összes MLM cégnek nyilvános és elérhető a konkrét marketing terve, írásos szerződést kötnek mindenkivel (érted??? ÍRÁSOS SZERZŐDÉST MINDENKIVEL!!!) és már évtizedek óta jól is működnek. Valós termékük van, nem csak ilyen kamu e-book, hogy hogyan használjuk a facebookot (ez most komoly, hogy ez a termék???) és hasonlók.


Kérdezz már rá arról, hogy hol van a cég hivatalos képviselete és ki az alapító?? Nem lennék meglepve, hogyha nem Mo-on bejegyzett cégről lenne szó, pedig Mo-on működik. Utána néztem a statisztikáknak és kb 95%-ban csak Mo-ról nyitják meg a honlapot.

Kérdezz már rá arra, hogy miért nincs írásos szerződésed a céggel??

Vagy, hogy miért csak pár hónapja létezik az oldaluk??

Vagy, hogy miért nincs valós tényleg hasznos termékük?? Nem ilyen kamu e-bookok.

2014. okt. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:

2014. Június 17 óta működik a honlap. Valóban komoly cégről van szó. :D :D

Csak azt nem tudom, hogy miért hirdetik nemzetközinek amikor csak itthonról nyitják meg a honlapjukat??


[link]

2014. okt. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 Szuts Janosne ***** válasza:

Miert nem valaszolsz a konkret kerdeseimre? Amugy jonak mondod,hogy Magyarorszagrol nyitjak csak meg, mivel en Angliaban elek, es van egy par Angol munkatarsam.

Egy Magyarorszagon uj dolog, az mar nem is lehet komoly ceg?

Jobban nezz korul az interneten ha mar ekkora guru vagy.Van az uzletrol eleg sok informacio. A "regota" mukodo MLM cegek is elkezdtek valamikor.Ha neked a tudas kamu akkor tudlak sajnalni. Amugy en nem talalkoztam nalunk olyan csomaggal amiben arrol lenne szo,hogyan hasznaljuk a facebookot. En is mar tobb mint egy evtizede vagyok az MLM szakmaban,de meg soha sem csaptam be senkit.Ezt bizton allitom,es nem is velemenyeztem mas munkajat,vagy uzletet,latatlanba

2014. okt. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:

Milyen konkrét kérdésre válaszoljak?? Tőlem semmit sem kérdeztél. Vagy az is meghaladja a képességeidet, hogy látod nálam más a százalék, mint az előttem szólónál?

Arra, hogy megnéztem az összes prezentációt amit a neten találtam??

Mégsem tudom, hogy hol van a cég székhelye, ki vagy kik az alapítók. Kamu az egész, de mindig lesznek ilyen birkák akiket rá lehet szedni.


Azt írtam, hogy 95%-ban csak Mo-ról nyitják meg az oldalt. De milyen érdekes, hogy te is magyar vagy és nem valami külföldi (német, angol, portugál stb) személy. Pedig a cég nagyon nemzetközinek hirdeti magát.

A Facebook használati utasítást meg az egyik videóban láttam. Akkor már abban is hazudnak? Biztos megbízható cég lesz ez. Főleg ha még a képviseletét sem vállalja fel és kamuzik, hogy nemzetközi cégről van szó.


Igen a régi nagy MLM cégek is elkezdték valahol, csakhogy ott kézzelfogható termék van nem ilyen kamu termékek. Meg mégis milyen licencért fizetsz te?? (ezt is a videókban láttam mielőtt rákérdeztnél) Csak azt lehet eladni ami valakinek a tulajdonában van, azt meg kétlem, hogy ez a "cég" bármit is megvett volna, pláne nem licencet. Főleg, hogy a könyveknek nem is licence van hanem szerződi joga, az meg ahogy a nevében is benne van a szerzőjé.


De sebaj, mindig van pár ilyen naív buta ember, mint te (lásd zeekrewards, sciennet, stb). Nem fogok veled vitatkozni, nekem bőven elegendő az a tény, hogy a cég kamu telephellyel rendelkezik és, hogy kamu emberek irányítják valahonnét a háttérből. Kamu névvel, távoli országokban lévő bankszámlákkal. Ahol még véletlenül sem tudsz reklamálni.


Érdekes módon az összes valódi MLM cégnek a képviselői felvállalják magukat. Írásos szerződést kötnek a partnerekkel. Ha vitás eset lenne, akkor van kit perelni. Bár ilyen nem nagyon van.


Ami meg a tudásért fizetést illeti. Kösz, de én hajlandó vagyok fizetni a tudásért, már ha egyáltalán tényleg valódi tudást kapok. Rengeteg pénzt költök könyvekre, és szemináriumokra, amik nem ilyen kamu cuccok.

2014. okt. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!