Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Jelenlegi munkakörömből...

Jelenlegi munkakörömből áthelyeztek egy újba, lehet emiatt kevesebb a fizetésem?

Figyelt kérdés
Mivel október elsejétől nem az eddigi, hanem egy másik munkakört fogok betölteni, munkáltatóm tájékoztatott arról, hogy a bérem is kevesebb lesz. Ez így ebben a formában törvényes? Ha nekem ez nem felel meg, milyen lehetőségeim vannak?

2014. szept. 30. 15:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Persze, ha elfogadod, törvényes. Ha nem fogadod el, lehetoseged van felmondani.m
2014. szept. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mivel a munkakorod megvaltozik, ezert siman lehet kevesebb a bered. Ha nem fogadod el, felmondhatsz, es itt ki is merulnek a lehetosegeid.
2014. szept. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Azon gondolkodom, hogy mennyire volt jogos a munkakörömből való kihelyezésem. Munkáltatóm ugyanis arra hivatkozott, hogy pár alkalommal nem végeztem el időben a kiszabott munkát, ami így is volt, viszont én ezeknél az alkalmaknál előre jeleztem a főnökömnek, hogy egy személynek sok a munka és szükségem lenne egy plusz főre, hogy időben be tudjam fejezni. Tudni kell, hogy kertészeti dolgokról van szó, és ez a szakma eléggé időjárásfüggő...most legutóbb pl. 3 munkafolyamatot kellett volna egyidőben végeznem, ami emberileg képtelenség. Mellette az ugyanebben a munkakörben dolgozó munkatársam kapott segítséget. Jogosan hivatkoztak arra, hogy miattam nem lett kész időben a munka?

2014. szept. 30. 16:32
 4/10 anonim ***** válasza:
21%

Loona, ne hagyd már magad átb***ni...

Munkaszerződés csak a munkavállaló teljes beleegyezésével lehet módosítani. A munkaidő, munkabér tipikusan olyan eleme a szerződésnek, amely egyoldalúan nem módosítható.

2014. szept. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Érdekes...ma fél kettőkor tették elém a kész tényeket, alá is írtam a papírt...gondoltam, ha nem írom alá, úgyis mehetek, ahová akarok :) Rosszul tettem?
2014. szept. 30. 17:30
 6/10 anonim ***** válasza:
54%

Nem állítottak kész tények elé. Felajánlottak egy másik munkakört, amelyben a munkabéred kevesebb lesz, te pedig ezt elfogadtad.

Ha nem fogadod el, akkor nem helyeznek át.

Lehet, hogy felmondanak, a Munka Törvénykönyve lehetőséget ad a felmondásra, már ha teljesülnek a felmondás feltételei.

Lepontozhat a sok észlény a szalag mellől, de ha te nem állsz ki magadért, a kutyát nem fogja érdekelni a sorsod.

2014. szept. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

De kész tények voltak, mert a főnököm így fogalmazott: úgy döntöttünk, hogy holnaptól egy kertész lesz, és az nem te leszel. Ez nekem eléggé kész ténynek hangzik :)

Ha nem fogadom el, akkor azt mondta volna, hogy mivel mást nem tud ajánlani, hisz az általam addig betöltött munkakör megszűnt létezni, így sajnos nem tud foglalkoztatni. Van egy olyan érzésem, hogy ezt az egészet előre megtervezték, kezdve azzal, hogy ellehetetlenítettek a munkakörömben ( mindenféle segítség nélkül kb. másfél hektárnyi levágott füvet talicskázzak el az 5-600 méterre lévő konténerig, lehetőleg egy 8 órás munkanap alatt, közben még adott területen nyírjak füvet, és telepítsek növényeket terület-előkészítéssel együtt), hogy aztán azt mondhassák, hogy nem tudtam elvégezni. Mert a tények ezt mutatják.

2014. szept. 30. 17:54
 8/10 anonim ***** válasza:

"azt mondta volna, hogy mivel mást nem tud ajánlani, hisz az általam addig betöltött munkakör megszűnt létezni, így sajnos nem tud foglalkoztatni"


Így már jogosnak tűnik. De a választás lehetősége akkor is megvolt - max. a felmondási idő alatt nézelődhetsz.

Keress másik melót.

2014. szept. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha megszűnt a munkaköröd akkor még arra sem lett volna köteles a munkaadó, hogy új munkakört ajánljon fel.


De mivel te azt elfogadtad (az, hogy miként adták elő szóban teljesen mindegy...), így teljesen szabályos.


ha nem fogadtad volna el akkor meg simán felmondanak és ágyesz bogyesz.

2014. szept. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Lehet, hogy felmondanak, a Munka Törvénykönyve lehetőséget ad a felmondásra, már ha teljesülnek a felmondás feltételei. "

A munka torvenykonyve mar jo ideje megvaltozott, a munkaltato nem koteles indokolni a felmondast

2014. szept. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!