Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ti eladnátok az interneten...

Ti eladnátok az interneten hirdetett értékes holmitokat, hogyha kiderülne, hogy a vevő roma?

Figyelt kérdés
2014. okt. 3. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Felőlem süsü sárkány is lehet a vevő, ha kifizeti a kért árat.
2014. okt. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehetnek arabok, zsidók, feketék, vagy a kék izék az Avatarból, ha fizet akkor ő a vevő.
2014. okt. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pecunia non olet.
2014. okt. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%

Attól függ mit.


Pl. olyat, ami könnyedén el tud romlani és nem igazán lehet utána bizonyítani, hogy eredetileg jó volt (pl. autó, műszaki cikk) nem, mert előszeretettel csinálják, hogy elviszik majd másnap már fenyegetőzik a telefonba, hogy ő csak épphogy elért vele hazáig és nem is jó, azonnal kéri vissza a pénzt vagy jön a tezsvírekkel...

2014. okt. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Alapvetően nem is az a bajom, hogy roma, de már kétszer lemondta a fuvart. És előre ki akarta fizetni, amit megint nem tartok szerencsés dolognak.
2014. okt. 3. 17:36
 6/6 anonim válasza:
Én roma eladóba futottam bele, mindenképp ragaszkodott ahhoz, hogy náluk vegyem át az árut, ( ráadásul az egy elég hìrhedt környék ) ne egy megbeszélt helyen. Inkább lemondtam...sose lehet tudni.
2014. okt. 9. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!