Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Még nem vettem részt közmunkán...

Morzsa kérdése:

Még nem vettem részt közmunkán, mivel nem voltam még munkanélküli. Téli közmunkaprogramban milyen munkák lehetnek?

Figyelt kérdés
Vagy lehet számítani képzésre is? Hétfőn kell mennem tájékoztatóra a munkaügyibe.Sajna pár hónapja munkanélküli vagyok,így én is jelentkeztem közmunkára,mert semmilyen ellátásra nem vagyok jogosult.Szemétszedésre,hólapátolásra megvannak az illetékes emberek,akiknek nincs semmilyen végzettségük.Aki részt vett ilyen közmunkán legyen szíves megírni,hogy mit ajánlottak neki,és mennyi időre?
2014. okt. 8. 11:57
 1/10 mezezsolt válasza:
75%
Attól függ hogy mi a szakmád nálunk úgy van hogy ha van szakmád akkor abban helyeznek el ha nincs akkor segédmunkás leszel,de ettől lehetsz intézményben pl iskola,óvoda.De ismétlem sokféle variáció van ez a településtől függ.
2014. okt. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
12%
Miért, te milyen végzettséggel rendelkezel hogy a hólapátolás már büdös neked?
2014. okt. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Ne gondold, hogy csak a végzettség nélkülieket küldhetik ki utcai munkára. De elhelyezhetnek elég sok helyre, szociális, kulturális, oktatási, egészségügyi intézményekhez, vagy a vasúthoz is.
2014. okt. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Két szakmám van.Informatikus,és felszolgáló.Szóval havat lapátolni tutira nem fogok!
2014. okt. 8. 14:21
 5/10 anonim ***** válasza:
45%
Ja ne érts félre, minket nem zavar, tőlünk akár éhen is halhatsz. :)
2014. okt. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ne aggódj,éhen halni nem fogok! Miért vagy ennyire rosszindulatú? Én nem bántottalak semmivel.
2014. okt. 8. 15:10
 7/10 anonim ***** válasza:
17%
Nem vagyok az, csak nem viselhetem mindenkinek a szívemen a sorsát. :)
2014. okt. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
25%

Pedig marhára nem érdekel senkit, hogy neked mi a végzettsége!

Én műszaki cikk eladó vagyok...

Most fátvágunk, télen hólapátolás.

Közmunka ez, ne válogass, vagy keress rendes munkahelyet.

2014. okt. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg akárkit akármilyen közmunkára küldhetnek, de a legtöbb helyen azért próbálják figyelembe venni a végzettséget.
2014. okt. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Tényleg bárhova kiküldhetnek, nem számít az iskolázottság, volt kolléganőm 2 diplomával söpörte az utcát tavaly télen.

Mit mondtak a tájékoztatón?

2014. okt. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!