Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Van egy talalmanyo...

Mit tegyek? Van egy talalmanyom, hagyjam az egeszet?

Figyelt kérdés

Tehat, van egy otlet ,amit mar megcsinaltam , egy apro kis dolog ami neha szukseges lehet az emberkenek .

És fogalmam nincs mit csinaljak , probaljam meg szabadalmaztatni ,amire nincs nagyon penzem .

vagy probaljam meg eladni az otletet valakinek ,hatha vevo lesz ra, es nem loppna el .

Gyartasra nem lenne penzem , mert ahoz gepeket kellene szereznem , jo lehet az elso par szazat kezzel megcsinalhatnam , de dragabb lenne az anyag es az ido amit ra szentelek , mit ahogy el tudnam adni .

vagy hagyjam a fenebe , es evek mulva lassam viszont a tveben ,ugyan azt ami megvolt nekem evektol -- ugy mint mutkor , de akkor majd bele szakadt a szivem ... Mit csinalnatok a helyembe ?


2014. okt. 8. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Előbb nézz utána alaposan, kérdezz meg jobban hozzáértőket, hogy a megoldásod szabadalomképes-e. A leírásodból ugyanis semmi nem derül ki. Ha ez egy kis szerkentyű, akkor nem biztos, hogy szabadalomképes. Ha van működőképes modell, akkor el kell vinni egy megbízható céghez, gyártóhoz, esetleg tőkeerős befektetőt kell keresni és megfelelő szerződést kell vele kötni, azaz a jogi utat nem lehet kikerülni.
2014. okt. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szia sose add fel az álmaidat! Igenis harcolj,hogy szabadalmaztasd a kis mütyürkédet :D érdekelne mi lehet ez, vagy add el kezdetben a vaterán hátha valakinek megtetszik és ha látod,hogy működő képes,rakd el a fizetésed egy részét és indíts el egy vállalkozást!
2014. okt. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mire lehet használni a mütyürödet, vagy ez is hadititok?

Van-e már hasonló termék? Miben tér el ezektől a tied? Miért jobb?


A szabadalmaztatás nem egy eget verő összeg, kérj kölcsön, vagy vegyél fel rá személyi kölcsönt, ha látsz a mütyürben fantáziát!

2014. okt. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Koszonom a tanacsokat es a biztatast :)


A mutyurkemrol annyit ,ha skalazni lehetne a koromlakk es a pohar alatet koze sorolnam ha lehetne skalazni ,azert mert praktikus,jo ha van ,de nem mindig kell es mert az nelkul is el lehet eldegelni .

Nem is tudom ,de nekem mindig is hianyzot , es zavart a hianya . Ha megis mast nem szerintem azt legalabb elmondhatom magamrol hogy en voltam az elso akinek lett ilyen :)

nem mas semmiben ,mert ilyen nincs .Es nem is tudok rola hogy lenne.

2014. okt. 8. 20:12
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért az ebayen is keress rá, mert én már egy rakás olyan dolgot kitaláltam, amiről aztán rájöttem, hogy a kínaiak is árulják már, csak még nem ért el hozzánk. :)
2014. okt. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!