Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért nem tudok pályázni a...

Miért nem tudok pályázni a meghirdetett hűtő támogatásra?

Figyelt kérdés
Valaki hasonló cipőben? Beetetes volt? A feltételnek megfelelunk. Ugyfelkapun regisztralva vagyunk, stb. Mégis az adott oldalon, ahol pályázni lehetne, nem lehet, mert nincs sehol az űrlap amit ki kéne tölteni és benyújtani! Személyesen persze nem lehet az ügyben eljárni. Telefont 2 hete hívom, nem lehet őket elérni, e-mailre nem válaszolnak, pedig olvasták....
2014. okt. 14. 15:43
 1/3 4ppetyka válasza:

Szia!Én is sokáig kerestem és szerintem ezért:

""A pályázatok a megjelenést követően, a 2014. október 27-e és 2014. november 30-a közötti időszakban,..."""

link: [link]

tehát úgy gondolom okt.27-e után kell keresnünk a nyomtatványt.

2014. okt. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 4ppetyka válasza:

Lehet az előzőleg bemásolt link nem igazán volt jó,de a cikk ezen része így szól:A pályázatok a megjelenést követően, a 2014. október 27-e és 2014. november 30-a közötti időszakban, illetve a támogatáshoz rendelkezésre álló forrás kimerüléséig nyújthatók be, kizárólag elektronikus úton, a pályázati portálon keresztül. Ehhez a pályázóknak rendelkezniük kell ügyfélkapus regisztrációval a www.magyarorszag.hu Kormányzati Portálon, továbbá igazolniuk kell, hogy a háztartási nagygép üzembe helyezésének helyszínéül szolgáló ingatlan a tulajdonukban áll.

remélem tudtam segíteni!

2014. okt. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Aham, köszi a választ. Nekem most esik le, hogy okt. 27. Valamiért szeptember 27. volt bennem.
2014. okt. 14. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!