Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért kaptam ezt az üzenetet...

Miért kaptam ezt az üzenetet a PayPaltól ezzel a feladó névvel: Š PayPal ebilling@ppl.com? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

"Hello,


After a thorough check,we detected irregular activity on your account.


For your protection, we limit it to your data account.


Please download the attached document and fill out this form.


IMPORTANT: If you ignore this mail your account is locked.


NOTE: All fields are mandatory.


Because we continuously improve our systems, please


pay attention to our messages about your account.


Thank you PayPal.


Regards

Team of PayPal



Help Center | Security Center

Please do not reply to this e-mail. Emails to this address are not read by us. To speak with a member of our customer service, log into your PayPal account and click below on "Contact".


Copyright ˆ 2014 PayPal. All rights reserved.


PayPal (Europe) S.à r.l.et Cie, S.C.A.

Société en Commandite par Actions

Sitz: 22-24 Boulevard Royal, L-24"


Úgy tudom hogy ha valami nem stimmel, akkor az üzenetben a PayPal rendszer beleírja a nevemet is a levélbe.

Valamint küldött egy linket, ahol azokat az adatokat kéne megadnom újra, amit megadtam a regisztrációkor.

2014. 10. 17-én regisztráltam, és nem tudom miért kéne megadnom újra az adataimat.



2014. okt. 18. 00:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Erről ordít, hogy csak az adataid akarják megszerezni, hogy lenyúlják a pénzed. Ezt az üzenetet nem a paypal küldte.
2014. okt. 18. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Koplárovics Béci ***** válasza:
Ezt nem a Paypaltól kaptad.
2014. okt. 18. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

kamu, töröld ki és ne foglalkozz veled

egyrészt látszik rajta hogy kamu mert a paypal nem kérné az adataid emailben másrészt meg a neved is ott lenne

másrészt meg a paypal @paypal.com email címről küldené a levelet nem pedig @ppl.com-ról... jó hogy nem már paypal268@gmail.com-ról küldték XD

2014. okt. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Koplárovics Béci ***** válasza:
Még ha a paypal@paypal.com-ról jön a levél, akkor sem lépünk be a benne lévő linken. Főleg ha konkrétan adatokat kérő levélről van szó.
2014. okt. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Valahogy én is sejtettem hogy valami nem okés ezzel a levéllel. Azért köszönöm a válaszokat.
2014. okt. 18. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!