Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Előre is bocsi, ha rossz...

Előre is bocsi, ha rossz kategóriába soroltam a kérdést, de nem tudtam igazán eldönti a legmegfelelőbbet. Tehát nemrég vásároltam Ebay-en valamit és az alábbi hogy van most?

Figyelt kérdés
Most vásárolok először, ezért sem tudom mi hogyan megy ilyenkor. Regisztráltam sikeresen, majd a termék megvásárlásához ugye megkellett adni a "card number"-t, ami tudomásom szerint a (bank)kártyaszámot jelenti. Tehát a bankkártya elején lévő sokjegyű számot. Viszont ez alapján hogy vonják majd le a termék árát a kártyámról? Azt nem csak a bank kártya számláról lehet?
2014. okt. 18. 20:13
 1/8 anonim válasza:
41%
jóódli jóódli jódlihhiii
2014. okt. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
??
2014. okt. 18. 20:20
 3/8 A kérdező kommentje:
amúgy én ezt a kérdést a szórakozás kategóriába akartam rakni, de áh..mindegy
2014. okt. 18. 20:28
 4/8 anonim ***** válasza:
A bankkártya hozzá van rendelve egy bankszámlához. A kártyaadatokkal azonosítod nekik a számlát, hogy le tudják vonni. Érted, a boltokban is a kártya használatával fizethetsz...
2014. okt. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, tehát akkor tudok fizetni így is, mert hallottam valami Paypal-ról is, de én olyat nem csináltam. Viszont a vásárlás elindítása után azonnal le kellett volna vonniuk a kártyáról a pénzt?? Nem vonták le...Pedig kaptam emailt is, hogy köszönik a vásárlást stb
2014. okt. 18. 21:05
 6/8 A kérdező kommentje:
akkor végül is most megrendeltem és már úton van, vagy sem? bocsi, nagyon béna vagyok még ebben :/
2014. okt. 18. 21:06
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hiányzik a kártyáról a pénz vagy látszik terhelés? SMS a banktól? Akkor van kifizetve. Legegyszerűbb az eBay felületén a Purchase history-ban megnézni, hogy fizetve van-e. A négy ikon közül az első, dollár jel a fizetés ikonja, a második a szállításé, a harmadik az értékelésedé, a negyedik az eladó értékelése. Bankkártyás fizetésnél nem tudom aktív lesz-e az első ikon, az eBay-en mindenki PayPal-al fizet, nem is érdemes mással fizetni, meg sok eladónál tudtommal nem is lehet.
2014. okt. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, bankkártyás fizetésnél aktív az első ikon, ezek szerint ki lett fizetve, akkor nem tudom miért nem vonták még le a pénzt. De ezek szerint sikeresen megrendeltem. Köszönöm a válaszokat
2014. okt. 18. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!