Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A Szerencsejáték zrt. Magán...

A Szerencsejáték zrt. Magán vagy állami kéz alatt van?

Figyelt kérdés

2014. okt. 19. 19:40
1 2
 11/16 anonim válasza:
Miért, jobb érzéssel töltene el, ha egy magánszemély vagy multi zsebét tömné? Mellesleg a szerencsejáték nem kötelező, mindenki önként költi el rá a pénzét. Ezért is hívják "önkéntes adónak"
2014. okt. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Emberek ! Az ÁLLAM ÉN vagyok ! Tehát az én pénzemet gyarapítjátok ,ha itthon játszotok ! Hajrá Magyarország !Nyerni akartok akkor a kapitalista bet-n játszatok és hozzátok haza a pénzt.
2014. okt. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
De, az állam maganának tartja meg ezt a pénzt, mi nem látunk belőle semmit (kivéve, ha nyersz). A mostani útfelujítások meg ez meg az az eu-s pénzből van. Szóval sem az adónkból, sem a szerencsejátékból nem látunk viszont SEMMIT az államtól, mert egy szemét, korrupt, kapzsi a 99%-a.
2014. okt. 20. 17:39
 14/16 anonim ***** válasza:

"Köszi. Hàt szerintem ez sajnálatos, hogy még a szerencsejáték zrt.-ből jövő hatalmas pénz is az állam zsebét tömi."


Mitől lenne jobb ha néhány ember zsebét tömné és nem az államét? Ha magánkézben lenne, akkor vmelyik politikus barátjáé lenne...

Az államnak meg kell bevétel, mielőtt lehet nem vagy vele tisztában, de sok dolog nem működhetne, ha az államnak nem lenne bevétele...

2014. okt. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
-mielőtt
2014. okt. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

"De, az állam maganának tartja meg ezt a pénzt, mi nem látunk belőle semmit"

Egyrészt az EU által finanszírozott dolgokba az államnak is bele kell fizetnie. Másrészt, ilyen alapon az szja, áfa, jövedéki és az összes többi adó az állam zsebét tömi amiből te semmit nem látsz. Ez úgy hülyeség ahogy van. Az adóbevételekből tartja fenn magát az ország. Ebből fizetik a tanárokat, orvosokat, rendőröket, tűzoltókat, ebből taníttatják a gyerekeket, ebből fizetik a nyugdíjakat, meg még kismillió dolog. Az állam kasszájába befolyó pénzeket az ország működésére fordítják, így végső soron te jársz jól belőle.

2014. okt. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!