Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Olyan emberek tapasztalatára...

Olyan emberek tapasztalatára lennék kíváncsi, akik bináris opciókkal kereskednek. Anyoption tapasztalatok érdekelnek elsősorban. Megéri elkezdeni?

Figyelt kérdés
Akik tényleg csinálják azok írjanak. Én is szeretném elkezdeni, csak utánajárnék előtte.

2014. okt. 23. 16:40
 1/8 anonim ***** válasza:
11%
a brókercégnek megéri hogy a sok tudatalan hülye 0 pénzügyi tapasztalattal berakja és el is bukja a pénzét
2014. okt. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem éri meg, ha szeretnél százezreket veszíteni, mint én, akkor rendben. Csak nem rábukkantál Egri Viktorra :P :D Én előszőr ő általa hallottam erről, aztán optionfairt választottam. Mindenféle zsarolással, manipulással és ráhatással szedik el a pénzedet. Matematikailag, hogy nyereséged legyen 5 ügyletből 3-nak kell sikeresnek lennie, mivel itt a tét 100-át kell feltenni, a profit a tét csak kb. 70%-a. Közben jön telefonra sms, hogy mit csinálj, van szignál szolgáltatás, hogy mi várható. Sokszor amikor ellentétesen cselekedtem, jobban működött. Nem lehet kiszámolni semmit, nem lehet tudni minden hírről és hogy hogyan reagálnak az emberek. Oktatók pedig mindig utólagos elemzéseket mondanak.
2014. nov. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Akkor nem foglalkozom vele. :-)
2014. nov. 14. 08:34
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Kutyának a farkát!!

Azért mert az emberek 80-90% nem tud ebből pénzt termelni az még nem jelenti azt,hogy te sem tudsz.És a 80-90% nem azért nem tud pénzt kivenni mert elbukja hanem azért mert bele sem kezd mert előtte elolvassa ezeket a hozzászólásokat.

Aki 1 nap alatt akar gazdag lenni annak nem való itt ülni kell a gép előtt és figyelni ismerni a trendet ismerni a gyertya alakzatokat, figyelni a hírekre melyik hír merre viszi az árat támasz és ellenállás szinteket rajzol sok mindet kell nézni nem csak a le meg fel és bumm bele ha így akarsz neki állni akkor már eleve bukta van.Figyelni,tanulni,figyelni és újra tanulni ennyi a lényeg.

2015. jan. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
PSZÁF figyelmeztetés van kiadva minden ilyen bináris opciós kereskedést nyújtó cégre. Ellenőrizzük ciprusi bejegyzett cégeket, érdeklődjünk átutalások esetén.
2015. jan. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nincs kiadva semmi.Minden olyan cég vagy bármi ami pénzel foglalkozik azokra vonatkoznak a szabályok ennyi.

Ha annyira nem bízol akkor keresd fel őket személyesen vannak magyar brókerek is ahol személyesen is fogadnak.

Heti többször járok keresni személyesen a brókercéghez.

2015. jan. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]


Mi a különbség a bináris és az igazi opciók között, hogyan vannak szabályozva:

[link]



[link]

2015. jan. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Rossz volt a link,


[link]

2015. jan. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!