Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ti hogyan szoktatok nagyobb...

Ti hogyan szoktatok nagyobb dolgokat online rendelni?

Figyelt kérdés

Hogyan intézitek a szállítást ?

Egy számítógép konfigot (monitár, ház + pár alkatrész) szeretnék rendelni, de a hét minden napján dolgozom így a hagyományos futárszolgálatok kiesnek.

Pick Pack Pontos átvétellel szoktam ezt a problémát kiküszöbölni, de mivel elég nagy és nehéz csomagról lenne szó nem tudom hogyan tudnám hazacipelni kb. 15-20 percre. PCX és Ipon cégeket néztem mindkettőnél van Pick Pack Pont átvétel.


2014. okt. 27. 18:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Taxi?
2014. okt. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Olyan helyen lakom ahol még normális városi tömegközlekedés sincs így az nem opció...
2014. okt. 27. 18:55
 3/7 anonim ***** válasza:
Ismerős autója?
2014. okt. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyszer nem voltam itthon, amikor jött a futár, rámtelefonált, és megvárt, amíg hazaértem. Persze ez csak akkor működik, ha azért nem órákra van a lakásod a munkahelyedtől. Nekem nagyjából 10 perc kell, hogy hazaérjek. De ha tudsz valakit, aki napközben otthon van a szomszédok közül (kismama, nyugdíjas stb.), akkor megbeszélheted azzal is, hogy átvegye neked. Ez esetben is telefonon kell értekezned a futárral. Az összes futárszolgálatnál meg tudják mondani az aktuális gépkocsivezető telefonszámát, ha a központi számot felhívod.
2014. okt. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vagy eleve kérheted a szállítást a szomszéd címére, persze csak miután megbeszélted vele.
2014. okt. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

kérd a munkahelyedre, ha ezt tolerálják!


amúgy meg ipon számítógépet nem szállít pick pack pontra, csak 50ezer alatti tételeket

2014. okt. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek.

Sikerült megoldani, hogy jó időpontban jöjjön.

2014. nov. 1. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!