Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy a pithsába szerezzek a...

Hogy a pithsába szerezzek a lehető leggyorsabban pénzt?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok. Imadom a játékkonzolokat és a rohadt életbe még csak egy PSP-m van ami 5 éve kiment a divatból és már nagyon unom hogy minden ismerősömnek van Ps3, Ps4

Xbox360, Wii-je... Stb Elég sok játékot ismerek mert mindig atmegyek játszani az osztálytársaimhoz...de szeretnék egy saját XboxOne-t, Tvnk van hozzá LG smart Full Hd Led 3D tv.

Szóval a zsebpénzem heti 3000 forint de azt reggelikre kapom abból soha nem marad semmi. Karácsonyra azért mégsem szeretnék kérni úgy egybe egy Xboxot mert azért telne rá a szüleimnek de nem vagyok olyan követelőzős fajta. Kérlek ne írjatok olyan sablon szövegeket hogy: "minek neked 14 évesen xbox, az én időmben mi golyókkal játszottunk a porban"

Vagy hogy: szépen beszélsz 14 éves letedre, latszik hogy hova tart ez a világ... Stb kérlek normális válaszokat és NEM, NEM FOGOK A TESTEMBŐL PÉNZT SZEREZNI!



2014. okt. 29. 12:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hivatalosan nem dolgozhatsz, így marad a segítő munka..szomszéd néninél kitakarítasz, kutyát sétáltatsz stb.
2014. okt. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
A kaja pénzt hol költöd el? Mert ha a büfébe akkor nem is marad semmi belőle. Ha te veszed meg az alapanyagot és úgy csinálsz belőle reggelit, szendvicset , biztos lehet vele spórolni.
2014. okt. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

pedig nincs mas mint anyuektol kerni egyet.


En is vettem egyet az akkor 9 eves lanyomnak tavaly karacsonyra.

2014. okt. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 makikecske ***** válasza:

Jót nevettem a "...golyókkal játszottunk a porban" beszólásodon :)

A karácsonyi ajándék pedig nem rossz ötlet, akár kérheted előlegként is a karácsonyont összekötve valami más ünneppel (húsvét, születésnap). Vagy ledolgozod tavasszal a kertben, stb. Ha a családi költségvetést nem terheli meg túlzottan és aránylag normális szüleid vannak, szerintem nyugodtan beadagolhatod nekik a fentieket.

2014. okt. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
#2 Heti 3000 Ft, az napi 600 ha 5 nappal számolunk. Ha normális alapanyagokat vesz akkor nem sok marad belőle.
2014. okt. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
Melyik városban laksz?
2014. okt. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszi a meglepően normális válaszokat amúgy Pesten lakok...Reggel általában nincs időm szendvicset csinálni így marad a büfé és amúgy a Széll Kalman téri mekiben 100 forint a sajtos toast arra neha van időm bemenni venni amúgy nyáron van nagyobb lehetőségem dolgozni most pl.90000 forintot kerestem, de most itt ülök az ágyamon,verset tanulok és fogalmam sincs hogy honnan szerezzek pénzt anyáékat meg nem akarom nyaggatni mert most építünk egy házat és minden pénzt abba dobnak de nem baj mert király lesz az új hazunk. Ha valaki azt mondaná hogy: Dehat ott van a kilencvenezer forintod! Az ne mondja mert suli elott elkoltottem egy csomo ruhara es cipore 😏
2014. okt. 29. 16:04
 8/16 anonim válasza:
Így jártál! Mástól vársz választ, nincs kreativitásod! 14 évesen már volt bennem annyi üzleti szellem, hogy magamnak vettem segéd-motorkerékpárt(kismotort). Igaz, ez már immáron 34 éve volt. Fogtam, amire nem volt szükségem és eladogattam a dolgokat. Mindig van olyan, akinek szüksége van valamire, csak egy bővebb baráti kör kell hozzá. Hajrá!
2014. okt. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Napszámba elvileg 14-évtől lehet menni :) de nem hiszem h, te bírnád :) ( nem sértésből)
2014. okt. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

1. Mi az a Napszám?

2. Ismersz engem egyaltalan hogy azt mondod hogy nem bírnám?

2014. nov. 1. 01:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!