Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vatera behajtás, hogyan működik?

Vatera behajtás, hogyan működik?

Figyelt kérdés
A vatera 420 ft tartozásom továbbította behajtó cégnek. Levelet november 3. -án küldték 14 órakor, de én 3. -án délelőtt már elutaltam nekik netbankon keresztül bankon kívül. Nyilván ma reggel kaphatták meg. Iylenkor mi a teendő? Ha kiegyenletítődik a számlám, akkor továbbra is jogosan követelőzhetnek?

2014. nov. 4. 12:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha már a behajtó intétkedett, akkor legalább az ő költségüket kell kifizetni, de írj a Vaterának, az a legbiztosabb.
2014. nov. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem továbbította a tartozásodat, csak az adataidat, nem mindegy ám! Ha a vaterának fizettél, senki más követelése nem lehet jogos.
2014. nov. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az egyetlen probléma a vaterával az, hogy semmilyen papír alapú szerződést nem írtál alá, így soha nem tudják bizonyítani, hogy te kötötted a szerződést, és nem élt valaki vissza az adataiddal. Ez az ártatlanság vélelme. Így én nem foglalkozok semmilyen felszólítással. Nyugodtan küldözgethetik. Az adataim régiek, az e-mail címem elavult... nem érdekel.
2015. jan. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!