Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tesco hírlevél ruházati kupon...

Tesco hírlevél ruházati kupon - vonalkód száma?

Figyelt kérdés

Tegnap kaptam egy Tesco hírlevelet, ami szerint ha kinyomtatom vagy felírom a vonalkód számát és elviszem, 750 Ft kedvezményt adnak 3000-ből.

Anyum is fel van iratkozva a hírlevélre, de az ő levelében is ugyanaz a vonalkód/szám van. Akkor mindenki ugyanazt a kódot kapta? Ennek így mi értelme lenne? Hiszen többször is ki lehet nyomtatni..

Nem írom ki teljesen, 7 darab '0', 3 egyforma szám, 2 páros szám és egy 0. A csíkok is ugyanazok.


2010. jan. 27. 14:41
 1/5 anonim válasza:

én is ezt kaptam.... 240 a vége, ugye?

888 van középen. :)

2010. jan. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen. Így akkor minden vásárláshoz, vagy minden családtagnak lehetne egyet nyomtatni..

Mondjuk annyira nincsenek jó ruhák, hogy nyomtassak 50-et, lehet épp ezzel próbálják növelni a bevételt, hogy egy kupon végtelenszer felhasználható? 3000 Ft-os Cherokee szupermárkás ruha 2250-ért?

2010. jan. 27. 15:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Megnéztem az "én" kuponomat is. Nekem is ez a sorszáma :-)))
2010. jan. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is ugyanilyen számú kupont kaptam, meg a férjem is. Nem értem, mi értelme ennek az egész kupon-akciónak, hiszen kiírhatták volna az áruházakban (+feltüntethették volna a reklámújságban), hogy minden 3000 Ft-nyi ruhanemű vásárlásból elengednek 750 Ft-ot.
2010. jan. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az az értelme, hogy így csak a hírlevélre feliratkozottak, illetve azok ismerősei tudják használni a kedvezményt.
2010. júl. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!