Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Megvennétek egy olyan gazdaság...

Megvennétek egy olyan gazdasági-befektetési könyvet, ami nem bonyolult grafikonokat, egyenleteket tartalmaz, hanem egyszerű elétbeli példákat, egyszerű hétköznapi nyelvezeten?

Figyelt kérdés
A magyar valóságra levetítve és nem pedig amerikaira, mint ahogy sok könyvben található, mert ami működik egy 400 milliós országban, nem valószínű, hogy fog működni egy 10 milliósban.

2014. nov. 8. 14:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is gondolkoztam hasonló könyv megírásán, de arra jutottam hogy néhány tucat példányt tudnék belőle eladni. Kevés embert érdekel ez a dolog, ezekből kevésnek van ideje olvasni, és ezekből kevés olvasná el egy kvázi ismeretlens szerző könyvét.
2017. aug. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha egy jó marketinggel eladja magát a könyv, akkor igen, megvenném (papír alapon, és olyan 3000 körül adnék érte).
2017. aug. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!