Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit tehetek, ha nem akar...

Mit tehetek, ha nem akar garanciázni a webshop?

Figyelt kérdés

Sziasztok!!


Mit lehetne tenni?

Vettem egy hónapja egy tab4-et, másnap meg is küldték (pénteken) de hibás volt, így fel is hívtam őket rögtön, azt mondták, hogy küldenek egy futárt érte az majd visszaviszi, ők megvizsgálják és eldöntik, hogy kinek a hibájából rossz a készülék.Mondtam, hogy ok.

Csak nem jött a futár, akkor hívtam őket hogy mi lesz.

Azt mondták, hogy hívjam a futárszolgálatot és kérdezzem meg, mert ők már átadták nekik a visszáru kérést. Felhívtam a diszpécsert ő megadta a szállító számát, aki azt monda, hogy nem kapott ilyen megbízást, hogy vigye vissza tőlem a készüléket, én megkértem hogy akkor azért jöjjön el hozzám és vigye vissza. Rendes volt, eljött és elvitte.

Rá 4 nappal hívtam őket, megint én (nem ők) hogy miújság.

Azt mondták, hogy gyári hibás és vagy kicserélik vagy visszafizetik az árát, mondtam hogy akkor legyen csere.

Vártam megint 4-5 napot aztán újra én hívtam őket, hogy akkor mi lesz a készülékkel, mikor jön.

Akkor azt találta ki hogy nincs készleten, de küld egy drágábbat kompenzációként.

Megint mondtam, hogy Ok.

Aztán újabb várakozás 4-5 nap, aztán újra telefon.

Az úriember ekkor azt mondta, hogy az sincs készleten most rendeli majd meg külföldről, ekkor azt mondtam neki hogy hagyjuk és utalja vissza a pénzt.

Elküldtem neki a számlaszámom, még egy 5-6 nap várakozás és semmi.

Megint persze telefon és e-mail, hogy legkésőbb másnapra utalja a pénzt, mert feljelentést teszek.


Múlt hét csütörtökön kaptam egy mailt, hogy átadta a gazdasági osztájnak a kérést :) és ők utalják pénteken.

Most hétfő van de sehol semmi.


Mit lehetne tenni, hol kell az ilyet jelenteni.

Fogyasztóvédelem, vagy rendőrség (mert itt már többről van szó, mint a garanciáról szóló vita, szerintem ez már a részükről bűntény).


Köszi!!



2014. nov. 10. 08:40
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!