Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hallottatok már a bináris...

Hallottatok már a bináris opcióról? Tényleg van ilyen vagy ez csak átverés? Mit kell csinálni ha valaki bele akar vágni?

Figyelt kérdés

Kérem valaki írja már le részletesen, hogy folyik egy ilyen kereskedés.

Válaszotokat előre is köszönöm! :)


2014. nov. 11. 11:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Kérlek szépen, hogy ne fogj bele, nagyon sokat veszítettem. Én Optionfair-nél regisztráltam, átutaltam 500 EUR összeget és elbuktam. Amikor ki akartam szállni, felhívott egy brókernek magát nevező S. András(ha így hívják) nevű ember és elmagyarázta, hogy amit idáig csináltam az miért nem volt helyes.

Majd azt mondta, hogy vonjam vissza a kifizetést és visszacsináljuk az egyenleget, de csináljam, amit mond.

Elmondta, hogy csak devizapárokkal kereskedjek, minimum 60 percesekre, maximum 45 EUR tétekkel és minden nap 5-8 ügylet. Aztán lediktálta az 5 devizapárt és utasított, hogy most indítsam el és ezután írjak vissza, hogy mi lett az eredménye. 5 ügyletből 5 hibás volt.

Kiderült, hogy az egyenlegkorrekció bónusznak minősül így a veszteség az igazi egyenlegemből törlődött.

Nagyon jól tudta, hogy a korrekciót félreértettem, de nem törődött vele, csak mondta, hogy nem zavarja, ha mégis lehívom a pénzt. Ha rögzítettem volna a beszélgetést, akkor ez bizonyíték lett volna, hogy bűncselekmény történt.

Ezen kívül rengeteg pszichikai terrort használnak. Írtam pár médiának, de nem válaszoltak, pedig a lúzerségemet vállaltam volna. Mondtam is, hogy 200 EUR összegnél nagyobb veszteségbe nem mennék bele.

Maradék pénzből kereskedtünk.

Átküldök én anyagokat neked, minden sz*rt, de ne regisztrálj.

2014. nov. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
#1 Önmagában a bináris opciókkal lehet pénzt keresni azért mert te el buktad a pénzed, illetve hagytad hogy Kedves Sugár András rábeszéljen a hülyeségekre a te hibád. Eleve az optionfair erről híres.. nyomulnak és probálják rábeszélni az embert a hülyeségekre.. egyszerűen nem szabad rájuk hallgatni. De ettől függetlenül lehet vele pénzt keresni. Persze ha nem értesz hozzá és nincs egy jó stratégiád akkor cseszheted. Kérdezőnek a www.binarydas.com oldalt ajánlom korrektek nem tukmálnak rád hülyeségeket 200$-tól lehet nyitni számlát illetve a minimum befektetés az ügyleteknél nem 25$ mint az of-nél hanem csupán 5$.
2015. jan. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A Binarydas is ugyanolyan undorító, manupulatív, köcsög banda, mint a többi!
2017. ápr. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!