Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék pénzt keresni?

Suzume kérdése:

Hogyan tudnék pénzt keresni?

Figyelt kérdés
12 éves lány vagyok falun lakom és egy laptopra gyüjtök. Tudom hülyeségnek hangzik, de már tudom, hogy hova fogok tovább tanulni és az nem épp a legközelebb van. Kérlek azt ne írjátok, hogy: "sehogy" mert nem fogok letenni róla.

#pénz #laptop #pénz keresési lehetőség
2014. nov. 11. 20:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Féreteszed a zsebpénzed.
2014. nov. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Most abba gondolj már bele hogy ki bízna rá bármit egy 12 éves GYEREKRE? Érted már? Jó, ne tegyél le róla, de itt senki nem fog okosabbat mondani a szokásos sablonválaszoknál. (lsd. a további 1000 ugyan ilyen kérdésben)
2014. nov. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

hmmm.... Lássuk csak. Én a webprogramozást tudnám ajánlani. Tanulj auditakta módon webprogramozást és az elsajátított tudással készíts néhány tartalmas weboldalt, amelyet feltöltesz ingyenes tárhelyekre ( www.ultraweb.hu vagy www.atw.hu ). Az elkészült weboldalakra helyezz ki kattintható reklámokat (Etarget vagy Google Adsense), amelyekkel minimális szinten szerezhetsz pénzbevételt. Egy kis minimális ingyenes internetes reklámmal szerezz látogatókat a weboldaladra (keresőoptimalizálás, www.kattanj.hu stb...)

Én ezt tudom ajánlani pénzkereseti forrásnak. Ha lehet olyan témakört válassz a weboldalad témájának, ami érdekel és nagyon nincs részletesen kidolgozva.

Nagyjából 1-2 év alatt meg lehet tanulni a semmiből webprogramozni. Ez annak a függvénye, hogy mennyire vagy elkötelezett, mennyit tanulsz, milyen szinten alakul ki benne algoritmikus gondolkodásmód, illetve milyen szintet akarsz elérni.


Ajánlott tankönyv:

[link]


Egy kis olvasás a reklámbevételekről:

[link]

[link]

2014. nov. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

De ha ehhez semmi kedved nincs, akkor mindenre ott a G-Portál és társai. [link]


Például így kell kinéznie egy minőségi weboldalnak, ami a G-Portálon készült: [link] Sőt, ezen a Korra és Aang avatarok témával foglalkozó weboldalon jól láthatóan van kattintható (Etarget) reklám is.


Ha lehet olyan webcímet válassz, ami úgynevezett beszélőcím, vagyis kötődik az oldal témájához. Például kutyás weboldalnál www.kutya.hu stb...

2014. nov. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Attól még ajánlom a webprogramozást, mert tisztességes tudással és megfelelő tudást igazoló papírokkal könnyedén találhatsz munkát felnőttkorodban is.
2014. nov. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2014. nov. 13. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!