Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ti kiutaznátok külföldre...

Ti kiutaznátok külföldre munka interjúmeghívásra?

Figyelt kérdés
2 diplomával jó pár éve nem találok munkát...az egyik diplomával viszont több helyre hívnak interjúra,de sok idő+pénz a kiút,az állás nem biztos,sok más is jelentkezik,ráadásul csak december közepétől tudnék kezdeni...

2014. nov. 17. 17:07
 1/5 anonim ***** válasza:
36%
Én biztosan. Összekötném valami párnapos, kellemes kiruccanással, így ha nem kapom meg az állást, akkor sem hiába mentem.
2014. nov. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%
Megkerdeznem hogy nem lehet-e skype interjut csinalni a tavolsag miatt.
2014. nov. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
28%
altalban 2-3 koros telefonos interju utan hivnak ki, amikor mar atmente a alapveto szureseken, szoval relative eselyel indulsz a munkaert.
2014. nov. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem hinném, mert akármennyi szūrõn mentél már át, az még mindig nem garancia semmire. Külföldön élek és dolgozom de nem kellett ilyesmit csinálnom soha( több mint egy külföldi országban dolgoztam összesen)
2014. nov. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az egyik közgazdász HR szakírány(magyarban 10ből 9 HR-es nő,esély sincs állásra) a másik gyógy és sportmasszőr(magyarban szállodában itt is szinte csak nőket vesznek fel masszőrnek,fürdőbe meg csak kihalásos úton lehet bekerülni)viszont Svájcban/Ausztriában inkább a tudást nézik,így kihivtak interjúra hotel és gyógyközpontba.Ha sikerül,tuti nem jövök vissza magyarba,csak ha megvernek ott,vagy kidobnak onnét.
2014. nov. 18. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!