Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi a vélemeányetek a a DarkSid...

Mi a vélemeányetek a a DarkSide Development Ltd. Nevű cég munkáiról? Átverés?

Figyelt kérdés

Internetek keresztül érdeklődtem a munka iránt és a következő e-mailt kaptam:


Kedves érdeklődő!

Köszönettel vettem érdeklődését, és szívből örülök, hogy vállalatunknál szeretne dolgozni. Biztos nem igazán tudja, de a munkáltató céget 2013 -ban a dolgozók az év munkahelyének választották, távmunka kategóriában.

Kérem, ezen sorokat akkor olvassa, ha már a fő tájékoztatót elolvasta, mert ezen sorok azt a tájékoztatót hivatottak kiegészíteni és bővíteni.

Kezdetekben szeretném tisztázni a félreértések elkerülése miatt hogy ez a munka semmilyen MLM,Pilóta vagy Piramis játék részt nem tartalmaz.

Az ön feladata: Reklám anyagok és riportok kézbesítése e-mailben a munkáltató által megadott címekre, napi rendszerességgel.

Mennyi a kereset?: Az e-mail-ek díjazása darabonként történik 900ft–ért, önnek több tíz e-mail-t kell elküldenie napi rendszereséggel.

Hogy kaphatom meg?: Heti vagy havi rendszerességgel bankszámlára vagy Magyarország területén rózsaszínű posta utalványon.

Bejelent a cég?: Természetesen, az első munkacsomagok teljesítése után a cég felajánlja önnek a leszerződtetés/bejelentés lehetőségét, de ez nem kötelező csupán egy lehetőség.

Miért van az hogy egy másik illetötől jobb ajánlatot kapok erre a munkára?: Tájékoztatom hogy a munkáltató cég nevében csak én adhatom önnek a munkát, ha leellenőrizne kérem írjon a munkáltató cégnek az info@darksideltd.tk címen, a csalások elkerülése és kiszűrése az internetet használók közös érdeke.

Ez a munka végezhető főállás mellett? : Természetesen végezhető mellette, hiszen nincs időlimit sem, így bármikor teljesítheti feladatát.

Hogyan tudhatja a cég, hogy hány levelet küldtem el?: Ön az E-mail -eket, a munkáltató cégen belül különböző osztályokra küldi, így egy globális rendszeren belül masíroznak a levelek és a munkáltató látja, hogy Ön mikor és mennyi levelet küldött el.

Mennyi az adó?: Minden adózási kötelezettséget átvállalunk Ön helyett, így Önnek arra nincs gondja.

Honnan végezhető?: Országosan. Az ország bármely pontjáról végezhető, ahol található internet kapcsolat, továbbá külföldről is végezhető összesen 19 országban.

Kérdéseimmel hol érhetem el a munkáltató céget?: A munkáltató céget több módon is elérheti, kérdéseivel kapcsolatban 0-24-ig.

Elérhetőségek:

Skype: DarkSideTeam

Email: info@darksideltd.tk

Twitter: [link]

Facebook: [link]

Weboldal: [link]


Ki a cég, aki biztosítja a munkát?

A munkát egy 2008. november 30-án alakult cég a DarkSide Development Ltd. (Magyar nevén: DarkSide Fejlesztési Kft.) biztosítja az Ön számára.

A munkáltató cégről minden megtudhat következő webcímen: [link] /company

Mit mondanak a munkavállalók?

Rengeteg pozitív visszajelzést kapunk a munkával kapcsolatban, de csak páran egyeztek bele, hogy a cég megjelenítse oldalán, ezen munkavállalók visszajelzését elolvashatja a következő oldalon: [link] /company/velemeny


Hogy kezdhetem el?: A munka elkezdése roppant egyszerű, és csak pár lépés az egész. Töltse ki adatait a főtájékoztató végén található Megrendelőlapon. Azt a Megrendelőlapot ezen tájékoztató végén is megtalálhatja. Fizesse be a rendszerbelépési díjat(1000ft) mely a Munkacsomag általános ára, a befizetési módokat megtalálhatja a főtájékoztatóban(Befizetheti: Átutalással,Postai csekken,és Ajánlott borítékban) megadott címre vagy számlaszámra. Az összeg megérkezésekor azonnal megkapja az első munkacsomagokat és elkezdheti a munkát.



#internet #e-mail #munka #átverés #pénz #DarkSide Development Ltd.
2014. nov. 13. 11:21
 1/2 anonim ***** válasza:
aha, értem én, fizessél te, mi? :) röhögd ki őket :)
2014. nov. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Koplárovics Béci ***** válasza:

"Kezdetekben szeretném tisztázni a félreértések elkerülése miatt hogy ez a munka semmilyen MLM,Pilóta vagy Piramis játék részt nem tartalmaz. "


Már itt bukott a dolog: ez egy piramisjáték, ami azért nem büntetendő, mert valami (többnyire haszontalan, és neten amúgy fellelhető) anyagot kell elküldeni e-mailben, mint áru. És persze emellett gyakorlatilag ugyanezt a hirdetést kell közzétenned a lehető legtöbb helyen. A magyar cégjegyzékben nincs 2008-ban alakult "Darkside Kft", tehát eleve offshore, ha egyáltalán létezik a cég.

2014. nov. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!