Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Paypal számlámat szerettem...

Paypal számlámat szerettem volna feltölteni, de a banki átutalásnál nem adtam meg az azonosító számot, így is meg fog érkezni az összeg?

Figyelt kérdés

2014. nov. 20. 14:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha a saját paypal azonosítódat nem adtad meg, akkor honnan fogja tudni a rendszer hogy kinek a pénze? Bukta...
2014. nov. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Topup instant feltöltés lett volna, bankszámlával már regisztráltam, így van mi alapján azonosítani, hogy honnan jött és kinek a pénz. Történt már valakivel hasonló?
2014. nov. 20. 14:43
 3/3 A kérdező kommentje:

Okulásként:

Nem kell pánikolni. A Trustpay-en keresztült ment volna a pénz. Nem tudták beazonosítani, 14 napon belül automatikusan visszautalják, levonnak kb. 1000 Ft-ot. Ez a tanulópénz. Nem kell levelezni senkivel. Nekem is visszajött a pénz. Mint minden banknál, itt is szigorú protokollok vannak, nem nyúlják csak úgy le a pénzünket, nem tehetik.

Válaszolónak: kösz a nagy semmit, töltsd hasznosabban életed drága perceit.

2014. dec. 4. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!