Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Passzív szabadságon fizetik a...

Passzív szabadságon fizetik a TBmet?

Figyelt kérdés
És a fizumnak hány százalékát kapom?
2008. aug. 15. 07:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Bocsi de hogy érted hogy passzív szabadság? felmondási idő alatt vagy és felmentési idődet töltöd? vagy még van szabid és azt adják ki? egyébként ha még biztositott vagy akkor igen, fizetik a járulékodat. De ha fizetésnélkülire érted a passziv szabadságot akkor nincs mi után fizetni és a 30 napon a biztosításod is megszakad. Ha szabin vagy felmentési időn vagy igazolt fiz távolléten vagy akkor egyébként az átlagkereseted jár. Kriszta
2008. aug. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia!

kirúgtak de gyorsan elmentem táppénzre így vagyok passzív TÁPPÉNZEN bocsi a kérdésbe is ezt akajtam írni.

2008. aug. 18. 18:18
 3/4 anonim ***** válasza:
A passzív táppénz akkor jár, ha három napon belül lettél táppénzes a munkaviszony megszünésétől számítva. Ekkor a táppénzes papirjaidat a volt munkáltatóhoz kell benyujtani, aki intézkedik a tb felé való továbbításról amennyiben nem kifizetőhely. A tb fogja fizetni az átlag kereseted 70% át táppénz cimén, mindaddig amig táppénzes vagy, legfeljebb azonban max egy évig, illetve ha rövidebb ideig tartott a bizt jogviszonyod, akkor max a biztosítási idő hosszáig. Remélem mostmár választ kaptál a krédésedre. Kriszta
2008. aug. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi
2008. aug. 21. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!