Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért nem kapom meg előbb a...

Miért nem kapom meg előbb a paypal-os pénzt? (ebay-es eladás)

Figyelt kérdés

Eladtam egy terméket ebay-en, amit fel is adtam pár nappal az utalást követően. Meg is adtam a 'tracking numbert' (ami után úgy tudom már hamarabb meg kellett volna érkeznie a pénznek), sőt tegnap előtt már le is értékelt a vevő, hogy pozitív és megkapta.

Ha már ott van nála a cucc, akkor miért kell nekem még mindig kivárnom azt a további 1 hetet, hogy leteljen a 21 nap?



2014. nov. 27. 03:03
 1/2 anonim válasza:
Mert így van kitalálva. Az ebay az egész világot lefedi. Oké hogy ezt a gép végzi de az úgymond "moderátoroknak" rá kell nézniük, hiszen ez mégiscsak pénz.
2014. nov. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azert mert igy (is) biztositjak, hogy minden rendben legyen.

Oke, hogy te becsuletes vagy es a vasarlod elegedett, de ha nem lenne a 21 nap, esetleg ugyanazt eladod masnak is (vagy meg 3 embernek) bekamuzol valami postazasi tracking szamot es lelepsz a penzzel. A vasarlo pozitiv ertekelese utan meg mindig lehet gond a termekkel es ha te mar eltuntel mint elado, akkor hogyan menjenek utanad? Erted?


Tudom kellemetlen de nyugi, minel tobb eladasod lesz, annal kevesebbet kell varni. Nekem azt hiszem mar egy het alatt megjon a penz.

2014. dec. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!