Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kb. mennyi álláskeresési...

Kb. mennyi álláskeresési összeg járhat nekem?

Figyelt kérdés

2008 október- 2009 júniusáig dolgoztam 6 órás minimálbérben,aztán veszélyeztettet terhesként otthon voltam 2010 januárjáig,tehát a szülésig. Kaptam Tgyást,majd Gyedet. Mielőtt a Gyedet lejárt volna,megszületett a második gyerkőc is,akitől újra indult a Tgyás/gyed,majd a gyest is megkaptam 2014. szeptemberig.

Az egészet bonyolítja,hogy 2014. januárban felmondtam az addigi cégemnél,mert találtam munkát. Sajnos 3 hét után fel is mondtak nekem,így maradtam végleg gyesen.

Jelentkeztem október végén a munkaügyön,minden papír stimmelt és mondták,hogy majd utalják a pénzt ünnepek előtt. Az októberit,novemberit és a decemberit is.

Nekem az is elég ha megsaccolja vki,hogy ez kb mennyi lehet. :)


2014. dec. 15. 14:20
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!