Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mibe lenne erdemes befektetni...

Mibe lenne erdemes befektetni 500-600 ezer forintot viszonylag kicsi rizikoval?

Figyelt kérdés

2014. dec. 19. 20:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Tanulj meg pókerezni, abba jóval kevesebb pénzt is be lehet fektetni.Sit&go planetet ajánlom.
2014. dec. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Befektetési alap, bármelyik bankban.
2014. dec. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Kopasz1977 válasza:
a befektetési alapok nagyon jók, de ha érzel magadban kreativitást, akár föld, vagy mezőgazdaság is szóba kerülhet. nem tudom hol laksz, de biztosan vannak a környékeden is befektetési tanácsadók, ők testreszabottan is adhatnak ötleteket
2014. dec. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 vbinvest ***** válasza:

Egy befektetési alapon keresztül a legjobb tőzsdei lehetőségekbe tudsz befektetni, alacsony költségekkel és viszonylag alacsony rizikóval.

Ajánlom neked a bamosz.hu oldalt, ahol átfogó képet kapsz a lehetőségekről.


(Ha gondolod írj privátban és elmondom a konkrét személyes kedvenceimet.)

2014. dec. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

A KENÓ programomba! De komolyan!


Számítástechnikus lévén, a progit én 5-löttem ki, én terveztem meg és én is írtam. (10 év masszív szellemi munkám fekszik benne.) A program 5 alappillére épül, úgymint:

- statisztika (a legelső hazai KENÓ sorsolástól vezetett számhúzás-nyilvántartás)

- esemény-algebra

- kombinatorika

- káoszelmélet

- döntéselőkészítő adadatelemzés


Eddig mindössze az volt a gondom, hogy nem volt megfelelő mennyiségű alaptőkém ahhoz, hogy hosszabb távon is nyereséges legyen. De ez a probléma mintegy másfél hónappal ezelőtt megoldódott, úgyhogy határ a csillagos ég!

Nyugodt lélekkel ajánlhatom tehát, a számodra is. Ha érdekel, miként is részesedhetnél belőle, értesíts vissza priviben!


Bye!

2014. dec. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Akinek egy időintervallum alatti számhúzások alapján következő kihúzott számokat megjósoló program kikutatása és megírása 10 óra helyett 10 évet vesz igénybe, annál nincs minden rendben... :P
2014. dec. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Aki azt hiszi (és hirdeti) magáról, hogy 10 óra hossza alatt képes megírni (és PÉNZTERMELŐ MÓDON működtetni is!...) egy ZSENIÁLIS KENÓ programot — olyan programot, amely lelkiismeretesen nyilvántartott statisztikai alapadat-halmazra támaszkodik, mely adatokat aztán kifinomult módon alkalmazott esemény-algebrai posztulátumok, továbbá hatékonyan beépített kombinatorikai törvényszerűségek, valamint további 13 paraméter figyelembe vételével szerkesztett számítási algoritmus-sorozatba épít, majd pedig a számítási sorozatok végén a káoszelmélet „bekavarását” is láttatni engedő „húzás-történet” grafikont is prezentál —, az EGY ÖNTELT, OSTOBA HÓLYAG!
2014. dec. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
By the way: sztem még egy prímszám-kereső programot sem volnál képes megírni, 10 óra hossza alatt!...
2014. dec. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Vagy, ha igen, az a "program" a 2-esen kívüli páros számokat is prímszámként detektálná...
2014. dec. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Az 5-ös jegyzetben az "alappillére" kifejezés helyett az "alappillérRe" illik (kiemelés tőlem), mivelhogy ott "helymeghatározóként" értendő!

Megjegyzés: Ebben (és az előzőekben is) az a lényeg, hogy Én egy LELKIISMERETES PROFI VAGYOK, aki ha kell, akár 100-szor is átrágja magát egy probléma megoldásán, hogy A LEGJOBB MEGOLDÁST prezentálja, és ha hibázik, elismeri, majd ki is javítja a saját hibáját! A 6-os jegyzetelő viszont csak egy kisstílűen irigy, öntelt hólyag; egy TŐRŐLMETSZETT AMATŐR! (Meglehet, még azzal sincs tisztában, mi fán teremnek a prímszámok...)

2014. dec. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!