Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit csináljak? (aliexpress)

Mit csináljak? (aliexpress)

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy nyitottam egy dispute-t és az eladó kérte, hogy várjak még pár napot, hogy hátha megjön a termék..! A dispute visszaszámláló az a pár nap lejárt! Meg is jött a csomag, de csak papírral kitömve.., fel is töltöttem a képeket, de senki nem reagál semmit.. Ilyenkor mit csináljak?
2014. dec. 20. 13:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
30%
Szilvás gombócot!
2014. dec. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha lejárt a dispute-od akkor már semmit, azt buktad!


Örök érvényű szabály: Kínainak azt sem hisszük el amit kérdez!

2014. dec. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Itt járok most..!

[link]

2014. dec. 20. 21:02
 4/11 anonim ***** válasza:

De hát ééééédes istenem, 0%-os eladótól miért kell?!? Ráadásul nem is olcsóbb, mint a megbízható eladók...


Adj neki egy negatívot, a pénznek ints búcsút, és tanulj az esetből! Ha mégis visszakapod a pénzt, örülj, és írd meg!

2014. dec. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Itt még nincs minden veszve, az ali vizsgálja az ügyet. Nem mondhatni, hogy túl gyorsan vagy hatékonyan dolgoznának, néha heteket ülnek egy-egy döntésen.


Amire figyelj oda:


Ha több bizonyítékot kérnek akkor válaszolj nekik, tölts fel képeket és videókat (ha van) a csomagról.


Nekem az utolsó ilyen dispute közel 40 nap volt, mire az a döntés született, hogy visszakapom a pénzem...

2014. dec. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Hát érdemes olyan eladótól vásárolni akinek legalább 90% eladási rátája van, meg ha megjön a csomag vedd fel videóra ahogy kinyitod jól látható legyen rajta a csomagszám, és nem kell azonnal vissza igazolni az átvételt teszteld a terméket pl. ha műszaki cikk, ha baj van vissza kell küldeni a terméket ami húzós 12 -13 ezer üzleti csomagként itthonról Kínába.
2014. dec. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

[link]


Most akkor jól értelmezem hogy, még valami bizonyíték kell az üres csomagról és a feladóvevényen kívül? Szerintetek mit csináljak még?

2014. dec. 26. 19:30
 8/11 anonim ***** válasza:

AdHATSZ meg még bizonyítékot, ha nem elégséges amit eddig adtál. A papírral kitömött dobozt lefotóztad? Esetleg a súly rá van írva a dobozra azt is fotózd le és mérd le!


A kínaiak nem a vásárlócentrikus gondolkodásukról híresek, a legtriviálisabb részleteket is küldd el!

2014. dec. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ja és egyenlőre az az oka a reklamációdnak, hogy nincs trackinged - mindenképp frissítsd, hogy megkaptad DE CSAK PAPÍRRAL volt kitömve!
2014. dec. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Igen, azt töltöttem fel, és oda is írtam az újabb problémát, de semmi fejlemény..! Most akkor máshova is el kellene küldeni, vagy várjak, míg elbírálják 2 napon belül?


[link]


[link]

2014. dec. 26. 21:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!