Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A tesz-vesz.hu aukciós oldalon...

A tesz-vesz.hu aukciós oldalon az is feltétel az eladásnál hogy legyen bankszámlaszámom?

Figyelt kérdés

Mert a Vaterán ez az egyik feltétel!

Légyszi csak az írjon aki tudja!


2008. aug. 18. 20:35
 1/7 anonim ***** válasza:
29%
Én teszveszen és vaterán is szoktam árulni a cuccaimat, bankszámlám pedig sose volt.
2008. aug. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A teszveszen az eladáshoz elég a postacím aktiválása, a jutalékot postai csekken is be lehet fizetni.

A vaterán - legalábbis az új szabályok szerint - úgy lehet eladni, ha 100 ft-ot utalsz az általad használt bankszámlaszámról a vatera számlaszámára, amit később levonnak a jutalékból.

Tehát a válasz nem, a teszveszen eladáshoz nem kell bankszámlaszám.

2008. aug. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

De nem én akarok vásárolni és fizetni hanem én akarok eladni és a majdani megvett dolgot nekem csak rózsaszín csekken tudják majd utalni! Így is megy?

Nem tudom lehet csak én vagyok ilyen bolond ehhez :))))))))

2008. aug. 18. 21:24
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Idézném a második válaszolót:

"A teszveszen az eladáshoz elég a postacím aktiválása!"

Tehát, a Tesz-veszen nem kell bankszámla az eladáshoz!

A fizetés módját meg majd megbeszéled a vevővel, ha lezárult az aukció!

2008. aug. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
OK! Köszike! Bocsi a hülye kérdésért :)
2008. aug. 18. 22:55
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Leírták előttem: A TeszVesz-en csak regisztrálni kell, a Vaterán követelmény a bankszámla.


A kérdésedre: " én akarok eladni és a majdani megvett dolgot nekem csak rózsaszín csekken tudják majd utalni! Így is megy?"

Igen megy, de amikor felteszed a termékedet, a fizetés módjánál ezt a lehetőséget jelöld meg!

2008. aug. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanis a Vaterán sem azért kell a számlaszám, hogy mindenképpen oda kérd az árud árát, hanem mert tejelned kell a Vaterának, amiért az ő oldalukon adtad el a cuccot.

És mivel a bankok lenyomozhatóan tartják nyilván az ügyfeleiket, ezért a Vatera úgy gondolja, hogy ha valaki egy számláról utal nekik 100 Ft-ot, akkor az egy valós számlaszám, valós személlyel, nem hasraütésből eredő.

2008. aug. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!