Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Rendelne nekem valaki külföldi...

Rendelne nekem valaki külföldi oldalról (természetesen ráfizetés ellenében)?

Figyelt kérdés

Sajnos nincs bankszámlám, ezért nem tudok külföldi oldalakról rendelni. Nagyon hálás lennék, ha valaki (főleg Borsod megye környékéről) tudna ebben segíteni. Természetesen kifizetem a terméket, a postaköltséget, és megegyezünk valamilyen plusz összegben a rendelésért. Nagyon hálás lennék a segítségért!

A válaszokat előre is köszönöm!



2015. jan. 3. 19:14
 1/4 anonim ***** válasza:
nem szükséges hozzá bankszámla. bemész akármelyik bankba vagy postára és odaadod KP-ban és megmondod melyik számlaszámra és milyen névre utalják és megmondod mit írjanak közleménybe
2015. jan. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát erről még nem hallottam. Ha pl. Ebay-ről szeretnék rendelni, ez hogyan lehetséges?
2015. jan. 3. 21:15
 3/4 anonim ***** válasza:
e-baynél sehogy.
2015. jan. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az e-bay-hez Paypal számla kell inkább.Írják is,tanácsot is adnak,ha valakinek még nincs.

Szerintem a kiszemelt dolog eladójánál kell érdeklődni.Azért lehet problémás,ha más rendel,mert nem tudom,hogy szállít-e másnak az adott hely,mint a megrendelőnek.Van,aki igen,van akinél probléma lehet,hogy megértse.

2015. jan. 12. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!