Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tudnátok módszereket adni...

Marko polo kérdése:

Tudnátok módszereket adni pénzem gyarapításához?

Figyelt kérdés

Tehát a fiatalkor tipikus esetében vagyok, és összesen csak 40 000 ft om van... Hallottam már azt a tanácsot hogy el kéne kezdenem tippmixelni

,de az egy szerencse játék és eléggé kételkedem benne, dolgozni Pedig nem lenne idôm mert lefoglal a tanúlás... Valaki ötlet??



2015. jan. 5. 18:08
 1/4 A kérdező kommentje:
Elnézést, módszereket mondani*...
2015. jan. 5. 18:18
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Egy jó ötlet kell és kész... Kezdj el programozni, csinálj egy fasza appot és máris milliárdos leszel. Vagy más területen is csak egyetlen jó ötlet kell. Ezt pedig neked kell "megszülni".
2015. jan. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem kell még programozni sem. Rengeteg scriptet lehet találni a neten akár ingyenes akár fizetős, amire már lehet építeni egy weboldalt. Csak egy jó ötlet kell amit eszik a nép!
2015. jan. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezen most Én is elgondolkodtam... Gondolkoztam már játékokon is, de a 2. Válaszolótól kérdezném hogy például milyen scriptekre gondolsz?
2015. jan. 6. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!