Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi a következménye, ha egy...

Mi a következménye, ha egy Ebay-en megvásárolt terméket az aukció nyertese nem fizet ki?

Figyelt kérdés
Licitáltam egy termékre, majd miután meggondoltam magam, üzenetet írtam az eladónak, hogy törölje a licitálásomat, de még nem jelentkezett, az aukciót megnyertem. (nem nagy összegről van szó).

2015. jan. 6. 01:19
 1/2 anonim ***** válasza:
A licitálást az eladó nem tudja törölni, csak az Ebay, de ezt nem igazán teszik meg. Ha te nyerted meg az aukciót, akkor ki kell fizetned az árut. Ha abszolút nem kell, akkor legfeljebb eladod.
2015. jan. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az eladó tudta volna törölni a licitedet ha akarta volna, van ilyen opció a megtett licitek mellett. Így ha szivatni akar indít egy eljárást és kapsz egy hibapontot, ha abból kigyűlik kettő a legtöbb eladónál nem licitálhatsz fél évig azt hiszem.
2015. jan. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!