Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Aliexpressen mire jó a visszas...

Aliexpressen mire jó a visszaszámlálás?

Figyelt kérdés

rendeltem valamit, aminél fizetés után elkezdett egy visszaszámláló számolni. 9 naptól számol, de miért kell ennyit várni mire feladják? mert ez a számláló a leírás alapján arra van, hogy 9 napon belül fel kell adnia a terméket az eladónak. ha nem adja fel, törlik a rendelésem...


aki találkozott ilyennel, mennyi idő után adták fel a terméket? mert én már 5 napja várom, hogy feladják, de az eladó csak annyit írt: majd feladjuk..

nem túl biztató.


2015. jan. 7. 10:56
 1/1 anonim válasza:

szia :) az én tapasztalatom : volt egy elasó akinek kb. ugyanennyi nap volt megadva, és az utolsó napig húzta. itt zárójelben megjegyezném hogy pont ez az eladó rám is írt hogy , minden raktáron van tehát tudja küldeni miután kifizettem a terméket. fura, ennek ellenére nem igazán sietett. :D a másik véglet több mint 40 nap volt. nah ott egy kissé meghült bennem a vér, hiszen csak pár apróságot rendeltem és úgy nézett ki majd ötmillió év mulva meg is érkezik. nos, ez az illető szerencsére mégse húzta addig. :) sőt, előbb feladta a terméket mint az előbb említett eladó.


igazság szerint még ha bosszantó is elég korrekt szokott lenni a dolog, hiszen ők is várnak huzamosabb időt ha kell hogy kifizesd a terméket. minden eladó más és más időintervallumot igér. nyilván ebbe belekalkulálják ha a termék elfogyott , esetleg hétvége beleesik stb stb.


én a helyedben nem aggódnék. legrosszabb esetben az illető kicsúszik az időből amiért nyilván szerez egy rossz pontot, te pedig garantáltan visszakapod azt a pénzt -ugyanis az "adás-vétel" nem jött létre- és maximum nézel mástól olyan terméket amit szerettél volna . :)

2015. jan. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!