Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Le lehet tölteni valahonnan...

Le lehet tölteni valahonnan egyszerűen az EKAER kezelési útmutatóját? Egyáltalán van hozzá? Tételenként kell felvinni a termékeket, mint ahogy a számlán van?

Figyelt kérdés
2015. jan. 12. 10:18
 1/3 anonim válasza:
Nincs. Egy sima weblap. En oktato videot vettem fel a munkatarsaimnak. Ha nincs vallalatiranyitasi szallito, szamlazod pl. Kezi szallito akkor mindent gepelsz. Nagy erteknel vagy kockazatos termeknel a humbuk kezzel irt papirok mar nem menok. Korulbelul azt tudom mondani, akik hulyek lesznek hozza igy jartak. Tovabba ha nem akarsz az uj ekaer oktato, semmit sem ado cegekkel foglalkozni akik csak uzletet latnak benne akkor magyarkozlony 23 dik szam es olvasd. Olvasd el. Rem segitettem. Udv. Robithunder
2015. febr. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Mentességgel kapcsolatban tudtok segíteni? Papírhulladék beszerzés.
2015. márc. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tételenként kell, viszont ha egy autó szállítja, akkor egyszerre több tételt is felvihetsz 1 fuvarhoz.


Egyéb iránt:


Tájékoztató: [link]

Mentesség: [link]


És van felhasználói kézikönyv is: [link]

2015. nov. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!