Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » E-bay-ről rendelt táskám nem...

Docc kérdése:

E-bay-ről rendelt táskám nem érkezett meg és vámköteles, így a postával felvettem a kapcsolatot. Meddig tart egy ilyen folyamat és mennyibe kerül kb?

Figyelt kérdés
Ebay-en rendeltem egy női táskát jan.1-én és ma jan.13-án egy levelet kaptam ami az áru vámolására vonatkozott.A benne lévő nyilatkozatot kitöltöttem a megadott elvárások szerint és csatoltam a szükséges dokumentumokat (screenshot a paypal fiókomról,vásárlást visszaigazoló e-mairől stb.) majd elküldtem a megadott e-mail címre.

2015. jan. 13. 17:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Mennyi volt a táska postával együtt? 27% áfát tuti fizetsz rá, plusz 1500 forint ügyintézői díjat. Kb 2-4 nap mire meghozzák neked. Ha lusták akkor meg akár egy hét.
2015. jan. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
97$ szállítással együtt, maga a táska 79$
2015. jan. 14. 08:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor csak azt fizeted amit fent írtam, vámot nem kell érte.
2015. jan. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!