Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Más is járt már úgy, hogy...

Más is járt már úgy, hogy kapott egy értesítést, hogy a VATERA nevű uzsoracégnél ötezer forint tartozása van?

Figyelt kérdés
Én nem használtam ezt a trágyát már egy éve. Nem is fogom. Ettől lejjebb már csak a provident van. :D

2015. jan. 16. 10:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem használtad miért is tartozol nekik?


Gondolom csak kiderül, hogy használtad és nem fizetetted ki a díját...

2015. jan. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem uzsoracég. Hanem egy szolgáltató, akinek igénybe veszed a szolgáltatását.

Pontosan milyen jogcímen kéri azt az 5ezer forintot?

2015. jan. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

-500 Ft a számlám. A beta vaterán regisztráltam, még fél éve, ahol nagy betűkkel, fennhangon hirdették, hogy INGYENESEN ki lehet próbálni. Feltöltöttem EGY képet egy termékről. Nem adtam el. Soha az életben nem adtam el semmit vaterán. A telefonos ügyintéző nem -500 hanem -400 Ft-os számlaegyenlegről tud, és ebből lett 5489 Ft-os bünti. Ötvenszer kihangsúlyoztam, hogy nem vettem igénybe semmilyen költséges szolgáltatást. Nem történt adásvétel sem ( soha az életben még ). Ennek ellenére most kaptam egy SMS-t.


Be tudják hajtani rajtam? Mi van ha GIPSZ JAKAB regisztrált az én adataimmal? Nem írtam alá semmit... hogyan hajtják be?

2015. jan. 16. 12:18
 4/9 A kérdező kommentje:

A második kérdezőnek:


Véleményem szerint egy korrekt cég nem számláz ki olyat, amit nem vettem igénybe, mivel az egy nem létező tétel.

Biztos duzzognak, mert az OLX.hu király és valamiből a vaterának is kell pénz, csak ennek nem ez a módja.


Mélységesen felháborító, hogy közel 1 éve nem használtam az oldalt ( be sem léptem ) és ma ez az SMS jött. Papír alapú tájékoztatás nem volt, az e-maileket a mailer daemon visszaküldte... UZSORA

2015. jan. 16. 12:21
 5/9 A kérdező kommentje:
Most utána nézegettem, de úgy látom, hogy nem ma kezdődött ez a gerincferdülés: [link]
2015. jan. 16. 12:26
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi van ha GIPSZ JAKAB regisztrált az én adataimmal?



Vatera regisztrációhoz bankszámlás megerősítés szükséges, így nem tudott helyetted Gipsz Jakab regisztrálni.

2015. jan. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Látod? Nem volt bankszámlás megerősítésem. :)

Ehhez mit szólsz? Egyébként hogy történik a bankszámlás megerősítés?

2015. jan. 16. 13:52
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy 400 ft-ot át kell nekik utalni. Gyanús, hogy pont ennyit követeltek tőled...
2015. jan. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Valóban elég gyanús. Kifizettem nekik az 5489 Ft-ot, mivel utánaolvastam, és van akire egy behajtó céget küldtek rá ezek az cion-gyermekek, miután 60 ezer körülire hízott fel az adósságuk... Nem semmi amit művelnek. Azt állítják tájékoztattak, de áttúrtam az e-mail fiókomat, és sehol semmi. A SPAM-ban sincs. :D Papír alapon nincs tájékoztatás, és SMS-ben pedig csak akkor, amikor már késő... 7 Forintból lesz 5000 :D Cion.
2015. jan. 20. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!