Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tőzsdei tanácsok, segítség,...

Tőzsdei tanácsok, segítség, valaki?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 21 éves vagyok és lehet későn lehet nem, de most kezdtek el érdekelni jobban a pénzügyek illetve maga a tőzsdézés. Ezt a plus500at kezdtem el csinálni demó vezióban. Ahogy én látom az egészet laikus fejjel és ép paraszti ésszel, az az hogy alacsonyan vannak az árak megveszed drágán pedig eladod és mindig legyen fedezeted esetleg ha lemennének a ráták hogy ne juss csődbe. Ha rosszul mondom javítsatok ki. Na most ha én ezt élsben szeretném csinálni milyen oldalt ajánlatok? Mert ez a plus500 szerintem nem tiszta :D, de lehet kifizet nem tudom. Minden esetre nem kezdenék sokkal 50-100 ezer forint ezt nem sajnálnám elverni tapasztalat szerzés gyanánt. Aki tudna segíteni vagy saját véleményt mondani azt megköszönném, akár ide akár privátban! Előre is köszönöm!

2015. jan. 16. 18:42
 1/3 anonim ***** válasza:
50-100 ezer forinttal kitörölheted. Milyen részvényt akarsz venni ami növekedni fog? Ilyen összegnél, vagy az van, hogy pár száz forintot keresel, vagy elbukod, mert több lesz a költsége a tranzakcióknak, meg a pozíció tartásának mint a nyereség... Rakjál mögé még egy nullát, és úgy kezdd el.
2015. jan. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tanács: Plus500 és hasonló kamucégeket kerüld el. Ha éles számlát akarsz kis pénzzel, ajánlom a Random Capital-t (ingyenes számlavezetés), vagy az ERSTE Netbroker-t (havi 125 Ft számlavezetési díj). Ha FX piacon is akarsz kereskedni, a RandomFX-nél min. 300 USD v. 300 EUR, az ERSTE Trader-nél min. 500.000 Ft befizetésével nyithatsz számlát.
2015. jan. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 arc000 válasza:

Azt az 50 - 100 ezer Ft-t költsd tanulásra, mert ígyis-úgyis lesznek kiadásaid (tanulópénz), de tanfolyamon legalább azt fogod érezni hogy tanulsz nem pedig hogy szenvedsz, ha a saját bőrödön kell megtapasztalj mindenfélét + még sokkal több időd is rámegy egyedül.


pl: Facebook: Spike-Trader


Szerintem egyáltalán nem késő hozzáfognod. Hamar fellehet pörögni ha komolyan hozzáfogsz!


Sok sikert.

2015. febr. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!